I propozojnë pas ndarjes së papritur me Tean, Bearti merr vendimin e rëndësishëm! 0 8

Bearti dhe Tea janë padyshim emrat më të përfolur të momentit. Ata të dy i dhanë fund lidhjes pas disa muajsh bashkë, ndërsa së fundmi kanë bërë disa akuza për njëri tjetrin.

Tea tha se Bearti ishte shumë xheloz, ndërsa vetë ai sqaroi në një deklaratë se gjithçka e ka bërë për t’i qëndruar më afër. Bearti tha se çdo gjë e ka bërë për të, ndërsa shtoi se ai e ka pritur deri sa ajo të dilte nga emisioni.

Së fundmi ai ka vendosur gjithashtu t’ju përgjigjet kureshtjes së fansave dhe një prej vajzave i thotë se është shumë i mirë dhe se dëshiron të lidhet me të. Bearti tregon se 90% e vajzave që i kanë shkruar i bëjnë pikërisht këtë kërkesë, por ai thotë se për momentin nuk është duke menduar për asnjë lloj lidhjeje. Ai është pyetur gjithashtu se cila ka qenë lidhja e tij më e gjatë dhe ai u përgjigj se ishte pikërisht e fundit me Tean.

beartt.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg