“I ke bërë buzët si…”, partnerja e Ledri Vulës, Sara nuk ia kursen përgjigjen ndjekësit [FOTO] 0 8

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Edhe tani që është bërë nënë për herë të parë, ajo gjen kohë për fansat e saj. Madje së fundmi, ajo ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë.

 

Mes pyetjeve të shumta që ka marrë, sigurisht që nuk kanë munguar ato në lidhje me planet për rritjen e familjes, për një fëmijë të dytë. “Fëmija i dytë, vajzë apo djalë”, ishte pyetja që i bëri dikush.

 

Edhe pse solli në jetë një vajzë vetëm pak muaj më parë, sërish përgjigja e Hoxhës ishte “vajzë”. Pra ajo dëshiron një motër më të vogël për Poem Blu.

Por përveç pyetjeve rreth mëmësisë, Sara u komentua edhe për pamjen e jashtme dhe pikërisht për tiparet që ka.

“I ke bërë buzët si b*th majmuni, urime!”, i shkroi një ndjekëse, së cilës me Sara iu përgjigj me shumë sportivitet: “Nuk i kam bërë, por faleminderit!”.

 -640-0-606b153abb815.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg