“I kam shpëtuar për mrekulli përdhunimit”, gruaja gjermane tregon jetën me furgon nëpër Evropë 0 39

Një grua e cila la universitetin për të udhëtuar nëpër Evropë me një furgon ngjyrë rozë, ka treguar jetën e saj në rrugë, duke theksuar se “nuk është aspak e lehtë”.

28-vjeçarja Susi Cruz tregon se në një rast shpëtoi për mrekulli nga përdhunimi, ndërsa ngacmimet janë të shumta.

Gruaja nga Dyseldorfi, e cila eksperiencat e saj i poston në YouTube, ka udhëtuar 50 000 km në 10 shtete të ndryshme që kur la gjithçka për të udhëtuar me furgonin Volksëagen T3, të cilin e ka bërë shtëpi.

“Jeta në rrugë nuk është e thjeshtë. Kam pasur momente të këqija psikologjike, një aksident, jam ngacmuar seksualisht, i kam shpëtuar për mrekulli një përdhunimi, por nuk heq dorë dhe do të vazhdoj këtë stil jete”, thotë Susi.

“Kam 3 vite që jetoj në furgon dhe jam rritur si njeri. Më parë studioja dhe punoja si kamariere, por doja një jetë që të më bënte të lumtur. Dua që me videot e mia nga Portugalia, Franca, Spanja apo Skocia të frymëzoj të tjerët”, tregon 28-vjeçarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg