I hodhi sërish ‘kunjë’ Arjonit? Ana: Njeriu prej gabimeve mëson! [FOTO] 0 37

Pak kohë më parë në media bëri bujë fotoja e Anës se Për’puthen me Arjonin në krevat. Foto kjo të cilën e nxori Arjoni dhe Ana në asnjë moment nuk ka pranuar që ka kryer marrëdhënie me të.

Në një lidhje në skype në Perputhen Ana tha se ka shkuar tek Arjoni per t’i çuar ilace duke qenë se ai ishte sëmurë. Por Arjoni në anën tjeter tha se ata kishin kryer marrëdhënie dhe ai ishte i dashuruar me Anën, por ajo e zhgenjeu.

Ana ka bërë një pyetësor në Instagram, ku një ndjekës e ka pyetur: A je penduar ndonjëherë në jetë?

”Jam penduar që njerëzve që s’ështe dash me ju dhënë respekt, u kam dhënë. Por prej gabimeve njeriu mëson dhe bëhet më i pjekur e më i përgatitur për jetën”-ka shkruajtur Ana.

Mos vallë këtë respekt e ka patur për Arjonin? Ai tashmë eshte duke shijuar lidhjen me një modele dhe duket se historinë me Anën e ka lënë pas.

81179010-be67-4e12-a817-a79151f9db6c.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.