I hodhi sërish ‘kunjë’ Arjonit? Ana: Njeriu prej gabimeve mëson! [FOTO] 0 14

Pak kohë më parë në media bëri bujë fotoja e Anës se Për’puthen me Arjonin në krevat. Foto kjo të cilën e nxori Arjoni dhe Ana në asnjë moment nuk ka pranuar që ka kryer marrëdhënie me të.

Në një lidhje në skype në Perputhen Ana tha se ka shkuar tek Arjoni per t’i çuar ilace duke qenë se ai ishte sëmurë. Por Arjoni në anën tjeter tha se ata kishin kryer marrëdhënie dhe ai ishte i dashuruar me Anën, por ajo e zhgenjeu.

Ana ka bërë një pyetësor në Instagram, ku një ndjekës e ka pyetur: A je penduar ndonjëherë në jetë?

”Jam penduar që njerëzve që s’ështe dash me ju dhënë respekt, u kam dhënë. Por prej gabimeve njeriu mëson dhe bëhet më i pjekur e më i përgatitur për jetën”-ka shkruajtur Ana.

Mos vallë këtë respekt e ka patur për Arjonin? Ai tashmë eshte duke shijuar lidhjen me një modele dhe duket se historinë me Anën e ka lënë pas.

81179010-be67-4e12-a817-a79151f9db6c.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bora i kapi MAT! Ç’ndodhi mes Sindit dhe Atdheut? Shkelje syri dhe puthje, ja ç’humbëm! 0 4

Ndërkohë që në studion e Përputhen diskutohej takimi i Muratit me Sindin, Bora vuri re një tjetër ‘ngjarje’ që ndodhte ndërkohë.

“Sindi i shkel syrin, Atdheu i dërgon puthje, çfarë po ndodh këtu”, pyeti Bora.

Diskutimi

Atdheu: Ishte një puthje shoqërore

Sindi: po ndjen që po i ikën dikush nga duart

Arjani: Bravo Sindi, shih ca bën. Dike të shkelke syrin.

Bora: unë kam parë afrimitet mes jush dhe në backstage

Sindi: në fakt Atdheu në kohën kur unë s’kam qenë , ishte i vetmi që më ka shkruar dhe më ofroi mbështetjen e tij, dhe e vlerësoj shumë.
Se njërzit në fund të fundit shihen kur ke nevojë dhe je në vështirësi.

Atdheu: po sigurisht se njerëz për kafe dhe dreka e darka kemi plot.

Raporti i Eurostat/ Basha: Rama në 8 vite dështoi në gjithçka, shkatërroi ekonominë dhe detyroi të rinjtë të ikin nga vendi 0 4

Kryedemokrati Lulzim Basha akuzon kryeministrin Edi Rama se ka shkatërruar ekonominë dhe ka detyruar të rinjtë të ikin nga vendi.

Duke iu referuar raportit të EUROSTAT, i cili e rendit Shqipërinë në vendin e gjashtë në botë për emigracionin masiv, Basha shkruan se ka ardhur koha të largojmë Ramën dhe të sjellim shpresë dhe zhvillim për vendin.

“Eurostat e renditi Shqipërinë në vendin e gjashtë në botë për emigracionin masiv. Për 8 vjet me dështimet e tij, Rama e shkatërroi ekonominë dhe i detyroi të rinjtë tanë të ikin. Për shkak të dështimeve të Ramës, situata ekonomike është sot më e keqja në rajon.
Ne shqiptarët jemi të suksesshëm kudo në botë – ndaj nuk ka asnjë arsye pse të mos kemi sukses këtu në vendin tonë! Ka ardhur koha për ndryshim. Ka ardhur koha të largojmë Ramën dhe të sjellim shpresë dhe zhvillim për vendin tonë!”, shkruan Basha.

foto galeri

foto galeri