Humbja e babait i dha një tjetër rrjedhë jetës së tij, Azet prek me postimet e fundit 0 23

Azet ka prekur fansat me fotot që i postoi në rrjete sociale.

Humbja e babait i dha një tjetër rrjedhë jetës së Azet, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka thënë vetë ai dhe është shumë lehtë për ta kuptuar, pasi vdekja e të atit e ka bërë atë person më të ndjeshëm dhe kjo vihet re qartë.

Madje së fundmi hapi arkivat dhe me ndjekësit në Instagram ndau disa fotografi të shkëputura nga e kaluara.

Azet preku zemrat e fansave të tij të shumtë. Në fotot e postuara shihet ai kur ishte fëmijë dhe babai tashmë i ndjerë./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I “çmendi” gocat! Pra, Saimirin e “Love Story” do e shohim në serialet TURKE? 0 7

Tashmë beqari më i njohur shqiptar është një “princ modern” që po rrëmben zemrat e shumë vajzave dhe është prezantuar nga Alketa Vejsiu në emisionin “Love story”. Saimir Kasemi është djaloshi simpatik që vjen nga Gjermania e do të gjeje nuse shqiptare në emisionin televiziv ku i fton 18 vajzat që të dalin në takime romantike me të.

Një ish futbollist dhe një biznesmen që jeton mes Gjermanisë e Shqipërisë si financier dhe sipërmarres me shumë biznese.

Ai tashmë është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar dhe ka marrë ofertë për të luajtur në serialet turke.

“Kryefjala” bën të ditur se regjisori i famshem turk Deniz Yorulmazer i njohur nga filmi “Bay Yanl??” ka shprehur interes për të bërë Saimirin pjesë të kastit të tij.

Nuk e dimë nëse Saimiri e ka pranuar ofertën, por kujtojmë që me këtë regjisor ka punuar edhe aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman.

“Nuk jam si ti që e bën për një kafe”/ Pas sherrit me Melisën, Andi i kthehet keq Sindit: Për mua i humbe vlerat… 0 7

Në puntatën e fundit të “Përputhen”, Andi replikoi me Sindin pas situatës së ndodhur dje, kur ajo dhe Melisa debatuan. Sindi iu drejtua Melisës me fjalët: “Nuk jam si ti që e bën për një kafe, unë do e bëj me atë që e ndjej”. Pas kësaj deklarate, Melisa u largua nga studio. Andi, i cili këtë javë do të jetë në një takim me Melisën, tha se e ka humbur respektin ndaj Sindit.

Andi: Me vjen turp që ndodhi kjo gjë. Janë gjëra patetike dhe ke bërë një koment pa lidhje. Melisa iu drejtua Mevlanit. Ti çdo gjë e merr shumë personale. Për mua si And i ke humbur të gjitha vlerat. Ty nuk të takon të ofendosh një femër.

Sindi: Përse mund të merren fjalët e mia si ofendim?

Andi: Në vendin tënd mund të ishte Tea. Nuk kishte rëndësi nëse do të ishe ti. I tha të pëlqen seksi 200%. Në këtë rast ishe në takim me të dhe i tha që ti përse dole me Sindin kur të pëlqen seksi.

Sindi: Nëse Sindi e thotë, e ka shumë gabim, nëse e thotë Melisa, ka të drejtë.