Horoskopi ditor 0 50

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

11 Prill 2021 – do të jetë një ditë shumë pozitive në dashuri. Ata që kanë qenë beqarë për ca kohë më në fund do të mund të gjejnë dikë që do t’ua rrahë zemrën më shpejt. Mbi të gjitha, nuk ka mungesë të pasigurive, por duhet të mësoni të merrni gjithçka me më shumë qetësi, veçanërisht nëse është një punë e re ose një histori e re.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Keni shumë dyshime në lidhje me sjelljen e partnerit tuaj, kështu që mund t’i kërkoni shpjegime. Vlerësoni nëse është e përshtatshme të vazhdoni së bashku ose është më mirë të ndaheni përgjithmonë. Venusi pozitiv mund t’ju ​​çojë të merrni vendimin e duhur dhe të përjetoni emocione të forta.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ky është një moment i vështirë për shenjën tuaj. Jeni të pakënaqur me jetën tuaj dhe periudha komplekse që të gjithë jetojmë sigurisht nuk ndihmon për të rifituar buzëqeshjen. Me një Hënë të favorshme, megjithatë, këto ditë gjërat do të duken më pak të komplikuara se zakonisht. Kështu që jini të sigurt.

Mgid
Mgid

HONDROWELLDhimbja do të hiqet si një dorë në 4 ditë! Prish këtë! GaranciMËSO MË SHUMË→

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Keni kaq shumë dyshime në kokë dhe mendoni momente të këqija. Mundohuni të bëni më të mirën e një situate të keqe, duke përmirësuar të pabesueshmet. Në punë, këshillohet të lëvizni me kujdes dhe të mos e bëni hapin më shumë se këmba. Në dashuri, merrni parasysh nëse është koha për të vazhduar përpara.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Një ditë plot nervozizëm: përpiquni të mos mbingarkoheni nga polemikat, sepse përndryshe me karakterin tuaj të fortë do të përfundonit duke thënë disa fjalë shumë dhe duke prishur marrëdhëniet e rëndësishme. Në dashuri jeni thirrur të merrni vendime të vështira. Energji pozitive.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Dashuria vazhdon ngadalë dhe ju do të donit më shumë siguri. Me të vërtetë ndjeni se ka diçka në rutinën tuaj që nuk shkon siç duhet. Sidoqoftë, situata sentimentale përmirësohet, me disa dyshime që ajo shpërndahet përfundimisht. Fazë e rimëkëmbjes edhe në punë, me pak fjalë, më e keqja po mbaron.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në përgjithësi këtë fundjavë do të duhet t’i kushtoni vëmendjen më të madhe, nëse nuk doni të rrezikoni të bëni hapin më të gjatë të këmbës. Merrni gjithçka me shumë qetësi dhe mos u lodhni pa nevojë. Në punë mund të zgjidhni disa probleme që i keni mbartur për disa kohë. Me pak fjalë, ngadalë ngrini kokën.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Pritet një ditë në të cilën do të jeni në gjendje të rregulloni një marrëdhënie që është konsumuar tashmë. Kjo është e vërtetë si në dashuri, ashtu edhe në miqësi apo marrëdhënie familjare. Nëse keni nevojë të bëni propozime, mund të jetë koha e duhur për të vepruar. Mund të duhet të shtyni angazhimet personale. Kini kujdes nga zemërimi në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna është mjaft disonante, kështu që duhet të pushoni dhe të rigjeni energjinë e humbur. Nga ana tjetër, kjo ishte një periudhë komplekse për të gjithë dhe duhet të kemi pak më shumë durim. Në punë është një periudhë eksitimi absolute dhe ndryshimesh të papritura, përpiquni të mos kapeni të papërgatitur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Do të keni një Hënë interesante që ju ndihmon dhe ju shoqëron. Por kushtojini vëmendje punës: siç e kemi përsëritur për ca kohë, kjo është një periudhë komplekse dhe në të cilën nuk ju pëlqen vërtet ta vini veten në provë. Në të njëjtën kohë, megjithatë, nuk jeni të kënaqur me atë që bëni. Më pas mund të debatoni me kolegët dhe eprorët.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Pritet një ditë shumë pozitive dhe interesante në punë. Mund të realizoni shumë projekte dhe të përfitoni sa më shumë nga gjithçka që bëni. Nëse paraqiten mundësi, peshoni me kujdes pro dhe kundrat, para se të pranoni. Me pak fjalë, është një periudhë ndryshimesh të mëdha.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Hëna në shenjë ju ndihmon dhe ju mbron. Shumë yje të favorshëm që ndriçojnë rrugën tuaj dhe ju japin një fundjavë plot eros dhe pasion. Bëhuni gati të merrni shkëndija nën mbulesa. Partneri juaj do të jetë i lumtur. Keni shumë besim tek vetja dhe në punë mund të vendosni të ndryshoni diçka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aksident i rëndë në Lushnje, makina futet në parakalim dhe përplas të moshuarën që po kalonte rrugën (EMRAT-FOTO) 0 14

Një grua e moshuar ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në Lushnje.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa në vendngjarje ka shkuar dhe Policia për të bërë të mundur zbardhjen e saj. Ajo është identifikuar si Ganimete Musaku dhe ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Ka qenë një mjet tip “Ford”, i drejtuar nga shtetasi Igli Rama ai që ka shkaktuar aksidentin, pasi është futur në parakalim dhe për pasojë ka përplasur gruan që ka qenë duke kaluar rrugën.

Pamje nga vendi i aksidentit ne Lushnje

Rama nxjerr videon nga rrugët e Tiranës: Kënaqësi kur kujtoj se kur mbollëm pemët ishin pak më të larta se unë 0 12

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në “Facebook” nga Tirana, ku shihet se rrugët kryesore janë të mbjella anash tyre me pemë.

Rama shprehet se kur pemët janë mbjellë, ishin pak më të larta se ai dhe se tashmë, pemët janë bërë të larta e të gjelbëruara.

 

 

Postimi i kryeministrit Edi Rama:

MIRËMËNGJES 😊

kënaqësi kur kujtoj se kur i mbollëm ishin pak më të lartë se unë edhe pse i shkurtër nuk isha😂