Horoskopi ditor: 6 janar 2021 0 32

Dashi

Do të jetë një javë me energji të shkëlqyera. Ata që kanë mbjellë diçka do të jenë në gjendje të marrin rezultatet e para në mëngjes.

Demi

Sidoqoftë, viti 2021 do të jetë një vit më i mirë se ai i mëparshmi, veçanërisht për ata që kanë pasur probleme ekonomike. Energjitë tuaja nuk janë në kulmin e tyre, prandaj mos u lodhni. Disa shqetësime në marrëdhëniet me të tjerët, por nga e enjtja gjithçka përmirësohet.

Binjakët

Këtë muaj do të shihni një shkëputje vullnetare nga disa miq dhe dikush në punë mund të vendosë një folës në timon dhe do të keni disa çështje. Duhet ta kuptoni që koha për të shtyrë gjërat ka mbaruar. Në dashuri ju duhet të dëgjoheni dhe të kuptoheni por për momentin është e vështirë të arrish të gjitha këto.

Gaforrja

Horoskopi i Paul Fox tregon se do të duhet të merrni vendime këto ditë. Përballë Saturnit ju detyron të rishikoni diçka, dhe kjo do t’ju japë më shumë për të menduar sesa në dashuri.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon që dyshimet dhe hutimet rriten, ashtu si edhe armiqtë në një situatë si kjo. Kujdesuni, kushtojini vëmendje shëndetit tuaj, mos u lodhni shumë. Mundohuni të planifikoni një fundjavë relaksi dhe argëtimi, kjo do t’ju bëjë mirë.

Virgjëresha

Ky muaj do të jetë i lodhshëm edhe për marrëdhënien në çift pasi nuk keni shumë kohë të jeni me ata që doni. Këshillë: përpiquni të kontrolloni shqetësimin tuaj.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se do të jetë një javë e rëndësishme për ju, ju duhet të gjeni ekuilibrin tuaj të brendshëm. Në punë do të donit të kishit më shumë përgjegjësi, dhe për këtë jeni të bezdisur. Në dashurinë e palëvizshme, ata në një çift vazhdojnë me inerci pa emocione të veçanta.

Akrepi

Trazirat mbizotërojnë deri të Mërkurën. Ju po i përkushtoheni më shumë të tjerëve sesa vetes tuaj, por gjithashtu duhet të mendoni të jetoni emocionet tuaja.

Shigjetari

Ju po filloni të planifikoni gjërat që kanë rëndësi për ju. Pjesa qendrore e këtij muaji do të sjellë shumë lajme pozitive. Padyshim, ju duhet të bëni dhe të mos qëndroni pranë dhe të shikoni.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se Marsi është i pafavorshëm për ju dhe kjo nuk ju ndihmon sepse ju bën të ndiheni shumë të lodhur. Ndoshta ju duhet të filloni nga e para, ndiheni të kritikuar, gjykuar dhe fillimi nga e para do t’ju kushtojë përpjekje.

Ujori

Hëna që është në shenjë ju bën hiperaktiv, dëshironi të bëni shumë gjëra dhe t’i bëni ato së shpejti. Mos u ngut, sepse nxitimi është këshillë e keqe, veçanërisht në punë, ku mund të çojë në tension. Nga e enjtja shërohet.

Peshqit

Karakteri juaj ju çon të jetoni me emocione. Hëna do të jetë miku juaj të Enjten dhe të Premten, dhe nga mesi i kësaj jave mund të rizbuloni pasionin.

/noa.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 4 Prill 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju 0 11

Dashi

Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë të Dielë. Për beqarët mundësitë nuk do të jenë të shumta sot prandaj, më mirë qëndroni në qetësi. Puna do të fillojë të përmirësohet dhe çdo gjë do të shkojë më mirë. Shëndeti është më së mirë.

Demi

Çiftet do të kalojnë një ditë tepër të këndshme sot dhe ndjenjat do të rriten edhe më shumë. Po ashtu beqarët do të kenë shansin e tyre më mirë. Kujdes me shëndetin si atë fizik dhe mendërisht. Financat duken në vështirësi dhe puna po ashtu. Merrni masa.

Binjakët

Për ato që janë në  marrëdhënie, duhet të sqaroni disa pika me partnerin tuaj. Beqarët kanë luhatje të humorit dhe nuk është koha jua. Kujdesuni për shëndetin emocional dhe fokusohuni më shumë në punë.

Gaforre

Një ish-dashuri mund të rindizet . Siç mund ta prisni, kjo do të jetë problematike si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj. Beqarët do të kenë frikë të njohin njerëz të rinj, sigurohuni më shumë. Duhet të fokusoheni më shumë ndaj shëndetit po ashtu dhe punës.

Luani

Çiftet do të  kenë një ditë të mbushur plot me surpriza dhe pasion. Duhet një kujdes shumë i madh për beqarët pasi po bëni shumë gabime. Jeni plot me energji të cilat reflektojnë dhe një shëndet të mirë por po ashtu dhe arritje të mira në karrierë.

Virgjëresha

Një ditë stresuese është kjo e sotmja për ata që janë në çift. Partneri nuk do ju kuptojë. Vetëbesimi i ulët do ndikojë negativisht tek beqarët. Shëndeti nuk paraqitet siç duhet. Puna kërkon më shumë përkushtim. Mos u demoralizoni.

Peshorja

Ju patjetër që doni që partneri juaj t’ju tregojë afeksion dhe provë dashurie, për fat të mirë zemra juaj e di se si t’ju bëjë të ndiheni të sigurt. Sot do të jetë dita e beqarëve. Frekuentoni më shumë palestrën për një shëndet edhe më të mirë. Vullneti që keni do ju shpërblehet.

Akrepi

Jeni duke u përpjekur shumë në marrëdhënien që jeni. Do ju shpërblehet. Variantet do të jenë gati për të gjithë beqarët. Një muzikë e këndshme do ju rregullojë humorin. Financat janë shumë në rregull.

Shigjetari

Kujdesuni më shumë për marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët janë gati të bëjnë disa lëvizje. Jeni në humor të mirë dhe kjo gjë pasqyrohet më së miri edhe në punë tuaj.

Bricjapi

Komunikimi është prishur plotësisht midis jush dhe partnerit tuaj. Merrni masa. Për beqarët duket se është një ditë e vështir. Rregulloni marrëdhëniet më kolegët që dhe puna juaj të jetë më ë mirë.

Ujori

Dëgjoni partnerin tuaj, kjo është e rëndësishme nëse dëshironi që jeta juaj e dashurisë të ecë përpara. Ju beqaret  nuk e keni problem të flisni për dashuri, por e keni problem të nisni një të re. Mirëqenia dhe qëndrimi pozitiv janë të pranishme sot.

Peshqit

Sot do të keni vështirësi në marrëdhënie. Gjërat po ndryshojnë në jetën e beqarëve.  Ju nuk jeni të kënaqur me pamjen tuaj fizike saqë reflekton në humorin tuaj. Në punë jeni disi të hutuar. Përqendrohuni.

Katër shenjat e horoskopit që nuk e duan martesën 0 14

Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit, njihen për natyrën e tyre plot aventura. Pas një lidhjeje të gjatë, personat e shenjës së dashit e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen. Për ta martesa është një ide e largët dhe janë të pavendosur në lidhje me të.

Binjakët

Një nga gjërat më të mira që ka një binjak është aftësia për të komunikuar mirë me të tjerët. Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Nëse bëhet fjalë për një lidhje, binjakët janë shumë dakord, ndërsa për martesë nuk mendojnë njësoj. Nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.

Shigjetari

Shigjetari është shenja më e lumtur e horoskopit kur është beqarë dhe në shoqërinë e miqve të vet. Nuk është mirë ta shtyni drejt martesës, nëse nuk është i bindur plotësisht për këtë gjë. Personat e kësaj shenje duken sikur janë të kënaqur me idenë e një lidhjeje të gjatë, por kur vjen puna te martesa nuk mendojnë njësoj. Frikësohen se partneri do t’i marrë lirinë.

Ujori

Ujorët janë një ndër shenjat që e duan më shumë vetminë. Është shumë e vështirë të kuptosh ndjenjat dhe mendimet e tyre. Kur bëhet fjalë për martesën, në shumicën e rasteve një ujor largohet fare edhe nga lidhja e tyre. Krahasuar me shenjat e tjera që bëjnë pjesë te grupi atyre që nuk e pëlqejnë idenë e martesës, ujorët janë shenja që kryesojnë.