Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2020 0 28

Dashi

Do të jetë një ditë thjesht pozitive, veçanërisht në lidhje me sferën e dashurisë. Në vend të kësaj, kushtojini vëmendje punës ku ka ende probleme për t’u zgjidhur, zgjedhjet që duhen bërë me kujdes, situatat që duhen rishikuar deri në pranverë.

Demi

Do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar, në të cilën duhet të përpiqeni të shmangni polemikat dhe diskutimet. Mos u bëni melankolikë dhe përkundrazi mendoni se viti i ardhshëm do t’ju sjellë disa lajme të mira si në nivelin personal ashtu edhe në atë profesional.

Binjakët

Ditë pozitive, rimëkëmbje, në të cilën tensionet treten, për të kaluar në paqe, për të jetuar me emocione të bukura. Jo të gjitha problemet janë zgjidhur, por patjetër që jeni në rrugën e duhur.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të jetë një ditë shërimi por ende nuk po ndiheni në gjendje të shkëlqyeshme. Mundohuni të jeni më optimist dhe të shikoni në të ardhmen me më shumë besim.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon që sot do të jetoni një ditë disi të rëndë. Ndoshta ndiheni të shkurajuar dhe Hëna në kundërshtim e bën gjithçka më të rëndë. Shikoni përpara me besim, edhe nëse ka ndryshime që duhen bërë.

Virgjëresha

Ditë pozitive për sa i përket ndjenjave: përpiquni t’i përkushtoheni pak më shumë partnerit tuaj. Në punë mund të ketë disa lajme të mira, lajme që mund të jenë shumë të dobishme për ju.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se do të jetë një ditë pozitive në lidhje me ndjenjat, në të cilën ju mund të rizbuloni një dashuri, të zgjoni pasion, të deklaroni një ndjenjë. Mund të ketë situata në punë që duhet të ndryshojnë.

Akrepi

Nesër do të ndiheni pak më të brishtë se zakonisht. Ju do të donit të ndjeheni më të mbrojtur dhe të përkëdhelur, por jeni nën presion. Mundohuni të lehtësoni stresin, përpiquni të relaksoheni pak.

Shigjetari

Nesër do të jetë një ditë shumë pozitive falë ndikimit të shkëlqyeshëm të Hënës dhe Venusit të cilat ju japin energji, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Projektet, propozimet dhe takimet janë të favorizuara.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se do të jetë një ditë e këndshme dhe pozitive falë Jupiterit dhe Saturnit pozitiv që ju japin emocione të mira. Ju dëshironi të filloni nga e para, për të kompensuar kohën e humbur.

Ujori

Ditë shumë interesante për dashuri dhe takime. Ndikimi pozitiv i Venusit nxit pasionin dhe për këtë arsye organizoni diçka intriguese me partnerin tuaj. Nëse jeni vetëm, këshilla është të dilni jashtë, të frekuentoni mjedise të reja, të keni mundësi të reja.

Peshqit

Do të jetë një ditë e qëndrueshme dhe e përsosur për t’iu përkushtuar dashurisë dhe partnerit: nëse keni përjetuar një krizë, është koha e duhur të përpiqeni të sqaroheni, të kapërceni pengesat, por edhe të zgjidhni problemet tuaja personale. /k.k/noa.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi 4 Prill 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju 0 11

Dashi

Një ditë të tensionuar për ju dhe partnerin tuaj këtë të Dielë. Për beqarët mundësitë nuk do të jenë të shumta sot prandaj, më mirë qëndroni në qetësi. Puna do të fillojë të përmirësohet dhe çdo gjë do të shkojë më mirë. Shëndeti është më së mirë.

Demi

Çiftet do të kalojnë një ditë tepër të këndshme sot dhe ndjenjat do të rriten edhe më shumë. Po ashtu beqarët do të kenë shansin e tyre më mirë. Kujdes me shëndetin si atë fizik dhe mendërisht. Financat duken në vështirësi dhe puna po ashtu. Merrni masa.

Binjakët

Për ato që janë në  marrëdhënie, duhet të sqaroni disa pika me partnerin tuaj. Beqarët kanë luhatje të humorit dhe nuk është koha jua. Kujdesuni për shëndetin emocional dhe fokusohuni më shumë në punë.

Gaforre

Një ish-dashuri mund të rindizet . Siç mund ta prisni, kjo do të jetë problematike si për ju ashtu edhe për partnerin tuaj. Beqarët do të kenë frikë të njohin njerëz të rinj, sigurohuni më shumë. Duhet të fokusoheni më shumë ndaj shëndetit po ashtu dhe punës.

Luani

Çiftet do të  kenë një ditë të mbushur plot me surpriza dhe pasion. Duhet një kujdes shumë i madh për beqarët pasi po bëni shumë gabime. Jeni plot me energji të cilat reflektojnë dhe një shëndet të mirë por po ashtu dhe arritje të mira në karrierë.

Virgjëresha

Një ditë stresuese është kjo e sotmja për ata që janë në çift. Partneri nuk do ju kuptojë. Vetëbesimi i ulët do ndikojë negativisht tek beqarët. Shëndeti nuk paraqitet siç duhet. Puna kërkon më shumë përkushtim. Mos u demoralizoni.

Peshorja

Ju patjetër që doni që partneri juaj t’ju tregojë afeksion dhe provë dashurie, për fat të mirë zemra juaj e di se si t’ju bëjë të ndiheni të sigurt. Sot do të jetë dita e beqarëve. Frekuentoni më shumë palestrën për një shëndet edhe më të mirë. Vullneti që keni do ju shpërblehet.

Akrepi

Jeni duke u përpjekur shumë në marrëdhënien që jeni. Do ju shpërblehet. Variantet do të jenë gati për të gjithë beqarët. Një muzikë e këndshme do ju rregullojë humorin. Financat janë shumë në rregull.

Shigjetari

Kujdesuni më shumë për marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët janë gati të bëjnë disa lëvizje. Jeni në humor të mirë dhe kjo gjë pasqyrohet më së miri edhe në punë tuaj.

Bricjapi

Komunikimi është prishur plotësisht midis jush dhe partnerit tuaj. Merrni masa. Për beqarët duket se është një ditë e vështir. Rregulloni marrëdhëniet më kolegët që dhe puna juaj të jetë më ë mirë.

Ujori

Dëgjoni partnerin tuaj, kjo është e rëndësishme nëse dëshironi që jeta juaj e dashurisë të ecë përpara. Ju beqaret  nuk e keni problem të flisni për dashuri, por e keni problem të nisni një të re. Mirëqenia dhe qëndrimi pozitiv janë të pranishme sot.

Peshqit

Sot do të keni vështirësi në marrëdhënie. Gjërat po ndryshojnë në jetën e beqarëve.  Ju nuk jeni të kënaqur me pamjen tuaj fizike saqë reflekton në humorin tuaj. Në punë jeni disi të hutuar. Përqendrohuni.

Katër shenjat e horoskopit që nuk e duan martesën 0 14

Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit, njihen për natyrën e tyre plot aventura. Pas një lidhjeje të gjatë, personat e shenjës së dashit e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen. Për ta martesa është një ide e largët dhe janë të pavendosur në lidhje me të.

Binjakët

Një nga gjërat më të mira që ka një binjak është aftësia për të komunikuar mirë me të tjerët. Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Nëse bëhet fjalë për një lidhje, binjakët janë shumë dakord, ndërsa për martesë nuk mendojnë njësoj. Nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.

Shigjetari

Shigjetari është shenja më e lumtur e horoskopit kur është beqarë dhe në shoqërinë e miqve të vet. Nuk është mirë ta shtyni drejt martesës, nëse nuk është i bindur plotësisht për këtë gjë. Personat e kësaj shenje duken sikur janë të kënaqur me idenë e një lidhjeje të gjatë, por kur vjen puna te martesa nuk mendojnë njësoj. Frikësohen se partneri do t’i marrë lirinë.

Ujori

Ujorët janë një ndër shenjat që e duan më shumë vetminë. Është shumë e vështirë të kuptosh ndjenjat dhe mendimet e tyre. Kur bëhet fjalë për martesën, në shumicën e rasteve një ujor largohet fare edhe nga lidhja e tyre. Krahasuar me shenjat e tjera që bëjnë pjesë te grupi atyre që nuk e pëlqejnë idenë e martesës, ujorët janë shenja që kryesojnë.