Horoskopi ditor, 20 mars 2021 0 45

Parashikimi i yjeve. Ky është horoskopi për nesër, e shtunë 20 mars 2021.

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.

Dashi

Më në fund nesër Dielli do të hyjë në shenjën tuaj dhe kjo do t’ju ndihmojë veçanërisht në lidhje me dashurinë. Në punë, mundësitë e reja janë në sy.

Demi

Nesër do të jetë një ditë veçanërisht e nënshtruar për ju. Në dashuri mund të ketë shumë polemika dhe nëse keni diçka për të thënë, bëjeni me shumë kujdes. Në punë, përpiquni të mos merrni vendime shumë drastike.

Binjakët

Në përgjithësi, ju jeni duke përjetuar një moment shumë pozitiv. Projektet në dashuri të tilla si një martesë ose zgjerimi i familjes do të favorizohen. Në punë përqendrohuni tek e ardhmja.

Gaforrja

Nesër do të jetë shumë mirë për sa i përket shëndetit pasi filloni të ndiheni më mirë. Në dashuri po kërkoni konfirmim ndërsa në punë mund të ketë bashkëpunime të dukshme.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se dita e nesërme do të jetë pak e dobët për ju me dashurinë që është e bollshme; këshilla është të qëndroni larg atyre që tashmë kanë zemër të zënë. Gjërat në punë po ecin ngadalë.

Virgjëresha

Gjatë ditës së nesërme përpiquni të mos humbni shumë energji. Në marrëdhëniet me të tjerët, në dashuri dhe në punë, përpiquni të thoni fjalën tuaj dhe të merrni vendime të rëndësishme.

Peshorja

Kushtojini vëmendje të veçantë dashurisë pasi mund të ketë shumë tundime. Në punë gjërat po shkojnë mirë, do të merrni vendime të rëndësishme.

Akrepi

Ju duhet të përpiqeni të jetoni në një mënyrë më të ekuilibruar. Në dashuri mund të ketë disa probleme dhe mund ta gjeni veten duke ngecur për një kohë. Në punë, merrni kohën tuaj.

Shigjetari

Gjatë ditës së nesërme, por edhe në përgjithësi, do të duhet të relaksoheni pasi jeni pak të stresuar. Në dashuri duhet të flisni gjatë kohës që jeni në punë.

Bricjapi

Po përjetoni një moment pozitiv, prandaj shfrytëzojeni në maksimum. Në dashuri mund të bëni disa projekte me partnerin tuaj ndërsa në punë mund të ketë tensione.

Ujori

Po kaloni një periudhë të mirë.  Në dashuri, përpiquni të shmangni diskutimet e panevojshme pasi mund të ketë probleme.

Peshqit

Gjatë ditës së nesërme do ta gjeni veten duke reflektuar mbi të gjitha në lidhje me dashurinë. Puna, përkundrazi, në këtë moment është e vrullshme, por përpiquni të mos lodheni shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ka bërë buzët?! Sindi iu jep fund dyshimeve, ja e vërteta e ndërhyrjes estetike! 0 6

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci para pak ditësh pati një ballafaqim me Julin, ku pretendonte se ai e kishte ofenduar rëndë dhe që nga ai moment ajo nuk është shfaqur më në studio.

Ajo ka zhvilluar së fundmi një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj, të cilët ndër të tjera e kanë pyetur se çfarë mendon ajo për ofendimet që bëhen ndaj saj.

“Mendoj se secili prej nesh ka ofenduar më shumë se një herë në atë tv-show. Është formati i tillë, që do s’do del nga vetja sepse përballesh me karaktere të ndryshe. Varet se si janë trajtuar situatat më vonë. Në rastin tim ofendimi im është pasuar gjithmonë me një “gjyq”. Në rastet kur unë kam qenë e ofenduar, isha po prapë unë në faj që po i merrja shumë seriozisht situatat”, iu është përgjigjur Sindi.

Një ndjekës është bërë kurioz nëse Sindi ka bërë ndërhyrje estetike në buzë dhe Sindi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet.

“Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë te vetja për momentin”, ka shtuar ajo.

auto_640-0-607d6bc58d3b6-300x533-11618896742.jpg

Pasi u bë nënë për herë të dytë, a do të bëjë dasmë me Eduartin?! Arbana Osmani përgjigjet TROÇ! 0 7

Arbana Osmani është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë u përgjigjet ndjeksve kuriozë. Së fundmi moderatorja u pyet se kur do ta zbulojë portretin e djalit të saj të dytë, Diellit, dhe ajo iu përgjigj një herë e mirë.

“Po, shumë kuriozitet për një bebe që s’ka arsye pse të jetë në rrjetet sociale një herë për njëherë. Nëse kur të rritet do na kërkojë vetë (si Joni) ndoshta”, shkroi Osmani.

Ndërkohë, një ndjekëse e ka pyetur nëse do të organizojë një dasmë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

“S’besoj se është e zakonshme, por prapë, a do bësh dasmë?”– ishte pyetja që iu drejtua.

“Sigurisht që është e zakonshme, ne jemi shqiptarë”, u përgjigj Arbana, duke nënkuptuar se planet për dasmë tashmë janë bërë.