Horoskopi ditor: 16 janar 2020 0 27

Dashi

Ju ndiheni pak të lodhur nga pikëpamja fizike, bëni vetëm atë që është e nevojshme. Të ardhurat ekonomike janë të nevojshme urgjentisht për të kryer projekte të rëndësishme, gjithashtu kërkoni ndihmë nga familja ose miqtë e besuar.

Demi

Saturni dhe Hëna janë të favorshme, por kushtojini vëmendje çështjeve profesionale në mënyrë të barabartë. Fundjava do t’i kushtohet ndjenjave, dashurisë, plot emocione të forta dhe pasion.

Binjakët

Ju keni qenë duke bërë më të mirë të një situate të keqe për disa kohë. Për këtë arsye, në përgjithësi, jeni në gjendje të reagoni fuqishëm.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se nuk duhet të jeni shumë i prekshëm nëse dikush është më i mirë se ju në disa situata, gara të parëndësishme nuk duhet të shkaktojnë stres.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox tregon se Hëna është në favorin tuaj. Fundjava do të jetë interesante nga kjo pikëpamje.

Virgjëresha

Disa prej jush nuk janë të bindur për partnerin, nëse jeni duke jetuar një lidhje në distancë, distanca ju bën të ndiheni keq. Një këshillë para se të merrni vendime të rëndësishme, mendoni, siç është përfundimi i një marrëdhënieje që ka zgjatur me vite.null

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon që në rast të një zhgënjimi në dashuri, ju tashmë keni brenda vetes një zgjidhje për të kapërcyer gjithçka. Sidoqoftë, në shkurt, ju mund dhe duhet të thoni qartë atë që mendoni.

Akrepi

Pritet një vit me emocione të mëdha, është normale që të ketë ditë negative, ditë ku nuk ndiheni 100%. Mundohuni të mos jeni shumë të vrullshëm.

Shigjetari

Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë disa bezdi dhe të krijojë hutim, por e rëndësishme është të rikuperohet. Në të vërtetë, fundjava do të shënojë një aspekt më të favorshëm dhe konkret në marrëdhëniet.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se gjatë kësaj dite do të jeni në gjendje të zgjidhni një problem që ju dukej si mal, gjithashtu falë ndihmës së një anëtari të familjes. Nëse keni pyetje të hapura me miqtë, është më mirë të sqaroheni këto ditë dhe mos prisni kohë.

Ujori

Ditë e veçantë për ju. Përplasje e mundshme me shefin, ose në çdo rast me ata që kufizojnë gamën tuaj të veprimit. Ju duhet t’i merrni gjërat ngadalë dhe herë pas here të vini në një këshillë të butë.

Peshqit

Në përgjithësi, ju keni një dashuri të madhe për të tjerët dhe jeni zemërgjerë, në të njëjtën kohë jeni edhe shumë emocionues dhe kur madhësia e tij tejkalon kufirin, ju dilni nga realiteti dhe humbni kontrollin. /k.k/noa.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi ditor: 7 shkurt 2021 0 28

Dashi

Nëse jeni ne një lidhje ka rrezik qe te përballeni me disa probleme delikate te cilat do marrin kohen e duhur për t’u zgjidhur. Tregohuni sa me te kujdesshëm. Beqaret do fillojnë një histori dashurie afatgjate e cila do ua mbushe zemrën me gëzim. ne planin financiar do ndiheni me te qete duke qene se do e përmirësoni tej mase situatën.

Demi

Do bëni edhe ndonjë çmenduri gjate kësaj dite vetëm qe atmosfera ne jetën tuaj ne çift te jete me entuziazmuese. Do ndiheni mire dhe te kënaqur. Beqaret do afrohen mjaft me një person i cili kohe me pare i kishte tallur dhe i kishte lënduar. Ai do ketë ndryshuar kështu qe mund te keni edhe një te ardhme te ndritur bashke. Ndaj parave do jeni alergjike dhe do i shpenzoni te gjitha.

Binjaket

Planetët do jene te pozicionuar mire gjate kësaj dite për ju qe jeni ne një lidhje. Do ja kaloni mjaft mire me partnerin tuaj dhe e ardhmja do jete e bekuar. Beqaret do e kenë te lehte ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do fillojnë një lidhje serioze me te. Ne planin financiar duhet te bëni me tepër kujdes se kurrë me pare sepse situata mund te dale jashtë kontrollit.

Gaforrja

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ju ece sipas planeve dhe problemet do jene te njëpasnjëshme. Beqareve do ju duhet te bëjnë shume sakrifica vetëm për te ndryshuar statusin qe kane. Ne planin financiar duhet te kujdeseni me tepër sepse çdo gabim i vogël mund t’iu kushtoje shtrenjtë.

Luani

Duhet ta toleroni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite ne mënyrë qe gjerat mes jush te ecin sa me mire. Po u treguat kokëfortë mund te keni edhe vështirësi. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person i cili do shfaqet rishtazi ne jetën e tyre. Urani do ju ndihmoje t’i zgjidhni sa me shpejt problemet qe keni pasur me financat dhe keni për t’u ndier me te qete.

Virgjeresha

Do keni shume rivale sot ju qe jeni ne një lidhje kështu qe duhet ta mbani ne pëllëmbe te dorës partnerin. Disa janë gati te bëjnë gjithçka vetëm për t’iu bere keq. Beqaret do lodhen pak, por ne fund do e gjejnë personin e duhur dhe do fillojnë një lidhje. me financat mos bëni gjera te pamenduara sepse situata do ju dale tërësisht jashtë kontrollit dhe askush nuk do ju ndihmoje dot.null

Peshorja

Bashkëpunimi ne çift do forcohet edhe me tepër gjate kësaj dite. Do merreni vesh për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia juaj do ece ne rrugën e duhur. Beqaret as qe do mundohen te kërkojnë princin e tyre te kaltër sepse ashtu si janë ndihen për mrekulli. Për financat dita do jete e turbullt. Kujdes me çdo lloj shpenzimi edhe sikur te jene te vogla.

Akrepi

Duke pare klimën ne jetën tuaj ne çift, pritet qe çiftet te kenë konflikte gjate gjithë kësaj dite. Nuk do arrini dot te merreni vesh për asgjë. Beqaret do realizojnë takime te mrekullueshme qe ne orët e para te mëngjesit dhe shume gjera kane për t’iu ndryshuar. Ne planin financiar duhet t’i bëni mire llogarite para se te veproni. Vetëm kështu nuk do keni kurrfarë problemi.

Shigjetari

Dite shume problematike kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Debatet, xhelozi e tepruar, ndarje. Asgjë nuk ka për t’iu ecur si e kishit ëndërruar. As beqaret nuk do jene me fat dhe nuk do fillojnë dot një lidhje afatgjate. Mundësitë do jene vetëm për aventura kalimtare e pa te ardhme. Te ardhurat do kenë disa përmirësime te vogla, por kjo nuk do te thotë qe ju te shpenzoni pa mbarim.

Bricjapi

Nëse jeni ne një lidhje nuk duhet te nxitoheni për asnjë gjë sot sepse mund te futeni me kembet tuaja neper probleme dhe vështirësi. Beqaret ka rrezik te bien pre e mashtrimeve dhe te pranojnë propozimin e një personi negativ. Financat fatmirësisht do jene shume me te mira. Do keni para edhe për te shpenzuar edhe për te hequr mënjanëpër te ardhmen.

Ujori

Do bëni çdo çmenduri qe do ju propozoje partneri juaj sot vetëm e vetëm qe gjerat t’iu ecin me se miri. Mesdita dhe mbrëmja do jene fantastike. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë, por duhet fillimisht te njihen mire me disa persona e me pas t’ua pranojnë propozimet. Financat nuk do jene ne gjendjen me te mire te mundshme, por gjithsesi as keq nuk kane për te qene.

Peshqit

Dite mjaft intensive kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi pa mbarim, prandaj shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do ndihet te vlerësuar fale disa komplimenteve qe do ju beje disa persona. Pranoni te njiheni me mire me ta. Gjendja e financave nuk do jete aq e mire sa për te kryer shpenzime me sy mbyllur. Kujdes!/iconstyle

Horoskopi ditor 5 shkurt 2022 0 26

Dashi

Parashikohet një ditë mjaft komplekse. Venusi do ju bëjë disi të tensionuar në çdo drejtim të jetës, por kryesisht në dashuri. Bëni kujdes ndaj debateve dhe mundoheni që të mos ju dalë situata nga kontrolli. Kujdes edhe më të madh duhet të tregojnë ata persona që janë të ndarë mes dy historive.

Demi

Edhe nëse kjo është një javë pozitive, kjo e premte do të jetë e mbushur me nervozizëm, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë. Mbani parasysh se ky për të lindurit e kësaj shenje është muaji i dashurisë dhe nëse jeni të përfshirë në një lidhje të rëndësishme, ka ardhur momenti që të bëni projekte të rëndësishme. Ndërsa ata që janë vetëm do të kenë mundësi që të bëjnë njohje të reja.

Binjakët

Gjatë kësaj të premte, Hëna do të ketë një ndikim shumë të favorshëm, pavarësisht ndikimit negativ të Plutonit. Kjo është një ditë mjaft e mirë për të bërë propozime dhe për të përfituar më tej prej tyre.

Gaforrja

Të lindurit e kësaj shenje duhet të bëjnë kujdes, sidomos në rast se janë të përfshirë në dy histori paralele. Bëni kujdes të mos hidhni hapa të gabuar, për shkak se po përjetoni një javë mjaft të tensionuar. Sfera sentimentale do të jetë shumë herë më e mirë.

Luani

Kjo ditë do të jetë mjaft e rëndë, ndaj mundohuni që të shmangni përplasjet, dhe mos këmbëngulni vetëm në mendimin tuaj, pasi nuk keni vetëm ju të drejtë. Të paktën gjatë kësaj të premte hiqni dorë nga dëshira e protagonizmit, pasi rrezikoni të përfshiheni në polemika të kota. Në dashuri, rikuperimi do të vijë vetëm në ditët në vijim.

Virgjëresha

Sa i takon sferës sentimentale kjo do të jetë një ditë mjaft e rëndësishme. Ndikimi pozitiv i Venusit, do të sjellë përmirësime në çdo drejtim. Sa i takon punës, prisni momente më të mira për të hedhur hapa të rëndësishëm.

Peshorja

Parashikohet një e premte neutrale, pas ditëve të vështira që keni kaluar në raport me situatat që ju rrethojnë. Si në punë edhe në dashuri parashikohet që të ketë tensione, ndaj mundohuni të shmangni veprimet e pamatura.

Akrepi

Kjo e premte nuk do të jetë aspak siç e dëshironi, për shkak të humorit të keq në sferën sentimentale. Mundohuni që të mos kukoni shumë nga vetja si fizikisht edhe psikologjikisht. Në ditët në vijim, rikuperimi do të jetë i ndjeshëm.

Shigjetari

Parashikohet një e premte e ngadaltë. Përfitoni për të hedhur ndonjë hap më shumë ose për të pushuar. Vetëm në fundjavë, do të ketë rikuperim.

Bricjapi

Kjo e premte do të jetë shumë më pozitive. Dashuria do të jetë mjaft e favorizuar, në sajë të ndikimit të favorshëm të Venusit. Sa i takon sferës profesionale duhet të bëni pak durim, pasi ndryshimet do të ndodhin pas gjysmës së muajit. Po ashtu duhet të tregoni kujdes në raportin me të lindurit e gaforres dhe peshores.

Ujori

Gjatë kësaj dite keni Hënën në favorin tuaj. Bëni kujdes veç me polemikat e tepërta dhe pa arsye. Kjo e premte është mjaft e rëndësishme edhe sa i takon ndjenjave, por konfirmimet e vërteta duan javë që të vijnë.

Peshqit

Ndjeni ende ndikimin e një periudhe të vërtetë në dashuri, por gjatë kësaj të premte do të rigjeni qetësinë. Hap pas hapi nën ndikimin e favorshëm të yjeve, do të arrini të dilni nga një situatë e vështirë që keni kaluar në muajin janar. Ky është momenti për të kthyer faqe.