Horoskopi ditor 13 shkurt 2021 0 48

DASHI

Ndjenjat e mira duhet të dalin në plan të parë, veçanërisht në këtë kohë. Sa i përket punës, do të ndiheni shumë produktiv dhe kjo do t’ju ​​ndihmojë shumë të ecni përpara me energjitë e duhura.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, për të shtunën (13 shkurt), nëse jeni vetëm, më në fund do të keni një takim të veçantë që do të eklipsojë gjithçka tjetër. Sa i përket punës, bëni sa më shumë përpjekje, sepse përpjekjet tuaja do të shpërblehen.

BINJAKËT

Duhet të përjetoni emocione të reja. Gjatë ditës së sotme (13 Shkurt 2021) Saturni do t’ju ndihmojë të zgjidhni problemet tuaja. Qofshin ato të vjetra, por edhe të reja.

GAFORRJA

Mos i nënvlerësoni takimet e reja për të shtunën: Do të jenë ato që do t’i japin ngarkesë jetës suaj. Mos nënvlerësoni as propozimet e reja të punës, që mund të mbërrijnë në orët e ardhshme.

LUANI

Dita duket shumë nervoze, ndonjë keqkuptim i vogël me partnerin mund të mos ju ndihmojë. Adresoni diskutimet dhe zgjidhini ato sa më shpejt të jetë e mundur. E njëjta gjë vlen edhe për punën.

VIRGJËRESHA

Nëse keni mbyllur një histori, do të duhet të gjeni forcën për të filluar përsëri me vrullin e duhur. Në këto ditë do të ktheheni për të demonstruar aftësitë tuaja, edhe në punë ndonëse vuani kohët e fundit.

PESHORJA

Gjatë ditës së shtunë, situata do të jetë shumë më pak komplekse nga sa e mendoni. Rikthehuni në lojë, në botën tuaj të dashurisë. Sa i përket punës, do të gjeni zgjidhje të reja për situatat e kaluara.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, kjo fundjavë do të jetë pozitive sidomos në dashuri. Një periudhë stresi gjithashtu mbyllet një herë e mirë në vendin tuaj të punës. Rimëkëmbja po vjen.

SHIGJETARI

Historitë e dashurisë vazhdojnë të jenë të mira, miqësitë dhe marrëdhëniet me kolegët pak më pak… Mundohuni të kuptoni se çfarë nuk shkon dhe mendojeni gjatë dhe mirë, por pa pasur ndonjë frikë të veçantë.

BRICJAPI

Kjo e shtunë premton të jetë shumë interesante për takime. Puna juaj e deritanishme do të shpërbleheni falë diçkaje të rikuperuar nga e kaluara.

UJORI

Më 13 Shkurt përfitoni nga situata e bukur astronomike për t’u rikthyer në vendin e duhur, si në dashuri ashtu edhe në punë. Mos kini frikë nga pasojat, ose përndryshe nuk do të realizoni kurrë atë që doni.

PESHQIT

Historitë e dashurisë do të vazhdojnë pa u ndalur edhe të shtunën falë Hënës që do të lejojnë situata të mira. Sa për punën, mos hiq kurrë dorë nga projektet e tua. Vazhdo përpara pa pasur frikë.

/NOA.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryeministri Kurti uron Fiter Bajramin: Reflektimet nga ky muaj të na shoqërojnë përgjatë vitit, të shumëfishojmë lumturinë! 0 4

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka uruar Fitër Bajrami, duke thënë se mbarësia e kësaj dite le të vulos besimin se çdoherë mund të japim më shumë sesa që marrim.

“Në mesin e begative të festës së Bajramit le t’i kujtojmë kufizimet e përjetuara gjatë Ramazanit, ashtu që reflektimet nga ky muaj të na shoqërojnë përgjatë gjithë vitit. Në këtë ditë feste, le të shumëfishojmë lumturinë duke e ndarë me të tjerët, duke uruar më të mirat për njëri-tjetrin dhe duke u kujdesur për shëndetin e njëri-tjetrit”, ka shkruar Kurti.

Kurti ka shtuar se kjo festë qoftë gëzim për të gjithë.

“Qofshin zemrat tuaja gjithmonë burim shprese! Qoftë kjo festë gëzim për të gjithë”, ka shkruar Kurti.

Veliaj uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin: Më të paqtë, më tolerantë e më solidarë mes nesh 0 4

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka uruar të gjithë besimtarët për Bajramin e Madh, duke u shprehur për më shumë paqe, tolerancë dhe solidariteti.

Në një postim në rrjetet sociale Veliaj shkruan:

“ Gëzuar Bajramin!

Respekt për sakrificën e të gjithë atyre që agjeruan këtë muaj të shenjtë!

Uroj të na gjejë më të paqtë, më tolerantë e më solidarë mes nesh.

Zoti ju dhëntë shëndet, fat e begati në familje! “, thekson Veliaj.

Postimi i plotë: