Horoskopi ditor: 10 dhjetor 2020 0 36

Dashi

Gjatë ditës nesër do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë daljeve të parave pasi jeni përballur me shumë shpenzime gjatë muajve të fundit. Në dashuri, kushtojini vëmendje vendimeve të rëndësishme, mendoni mirë para se të martoheni ose të jetoni së bashku.

Demi

Kohët e fundit keni qenë duke përjetuar një periudhë shumë të vrullshme me shumë gjëra të reja që vijnë por po përpiqeni të vazhdoni më tej. Sa i përket dashurisë dhe punës, kushtojini vëmendje ndërlikimeve.

Binjakët

Gjithashtu nesër do të jetë një ditë e mirë për të studiuar dhe punuar ndërsa do të keni një rënie të lehtë të dashurisë. Sidoqoftë, përpiquni të mos dekurajoheni.

Gaforrja

Horoskopi Paolo Fox tregon se jeni duke përjetuar një periudhë të rritjes personale në të cilën, megjithatë, ju jeni gjithashtu shumë i paqëndrueshëm. Në dashuri, historitë që kanë lindur tani mund të bëhen diçka vërtet e rëndësishme.

Luani

Horoskopi Paolo Fox sinjalizon se jeni pak në humor për shkak të ndryshimeve të ndryshme që kanë qenë në ajër dhe që ju bëjnë nervozë. Ju jeni gjithashtu të lodhur dhe ndoshta kjo është arsyeja pse dashuria po lufton të ngrihet.

Virgjëresha

Gjatë ditës nesër mund të ndiheni jo pak të lodhur në punë. Në dashuri, megjithatë, është momenti i duhur për të rimarrë një histori. Çiftet ndihen përsëri të bashkuar pas periudhave të stuhishme.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se dy vitet e fundit kanë qenë një burim i përvojës por edhe i përpjekjeve dhe provave. Nesër do të keni një qiell pozitiv nëse doni të realizoni projekte të rëndësishme në familje ose në punë.

Akrepi

Një lajm i mirë po vjen më në fund për ju. Nesër do të jetë një ditë mesatare: në 2021, megjithatë, ka mundësi të mira në punë dhe në dashuri.

Shigjetari

Në periudhën e fundit ju keni ngadalësuar keq dhe shumë i kanë thënë ndal një historie ose e kanë tërhequr me forcë. Nesër do të jetë një ditë shërimi.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se do të keni një qiell interesant. Në dashuri, historitë do të vazhdojnë pa probleme edhe për vitin e ardhshëm, por mund të ketë edhe kthim prapa.

Ujori

Qielli jo i shkëlqyer për punën por energjia e madhe që vjen. Ka edhe një lajm të mirë për të ardhur, por ne ende duhet të presim deri në vitin 2021 për të vazhduar. Mundohuni të jeni pozitivë.

Peshqit

Për nesër, marrëdhëniet në distancë të gjatë pritet të jenë të privilegjuara, por nesër do të jetë një ditë konfuze. Kini kujdes nga paratë dhe çështjet ligjore. Tension shumë i madh në ajër. /k.k/noa.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ja në cilin program televiziv e kemi parë Aristelën e ”Për’puthen” 0 17

Shumë nga vajzat e perputhen kanë qenë dhe më parë pjesë e projekteve të ndryshme, si Melisa, Sara, Ana dhe Tea.

Së fundmi është zbuluar se edhe Aristela ka qenë pjesë e televizionit.

Nëse jeni kuriozë të dini se në cilin program ka qenë konkurrentja, po ju tregojmë se ajo dikur ka qenë pjesë e ”Hostel by Anabel”.

Katër shenjat e horoskopit që nuk e duan martesën 0 14

Dashi

Njerëzit që i përkasin shenjës së dashit, njihen për natyrën e tyre plot aventura. Pas një lidhjeje të gjatë, personat e shenjës së dashit e kanë të vështirë të vendosin nëse do të martohen. Për ta martesa është një ide e largët dhe janë të pavendosur në lidhje me të.

Binjakët

Një nga gjërat më të mira që ka një binjak është aftësia për të komunikuar mirë me të tjerët. Martesa i frikëson dhe si shenjë ajri që janë e kanë të vështirë të përballen me një përgjegjësi të tillë. Nëse bëhet fjalë për një lidhje, binjakët janë shumë dakord, ndërsa për martesë nuk mendojnë njësoj. Nëse një binjakë e shikon se partneri po tenton t’i zërë më shumë hapësirën, duke e shtyrë drejt martesës, ka mundësi të zhduket fare.

Shigjetari

Shigjetari është shenja më e lumtur e horoskopit kur është beqarë dhe në shoqërinë e miqve të vet. Nuk është mirë ta shtyni drejt martesës, nëse nuk është i bindur plotësisht për këtë gjë. Personat e kësaj shenje duken sikur janë të kënaqur me idenë e një lidhjeje të gjatë, por kur vjen puna te martesa nuk mendojnë njësoj. Frikësohen se partneri do t’i marrë lirinë.

Ujori

Ujorët janë një ndër shenjat që e duan më shumë vetminë. Është shumë e vështirë të kuptosh ndjenjat dhe mendimet e tyre. Kur bëhet fjalë për martesën, në shumicën e rasteve një ujor largohet fare edhe nga lidhja e tyre. Krahasuar me shenjat e tjera që bëjnë pjesë te grupi atyre që nuk e pëlqejnë idenë e martesës, ujorët janë shenja që kryesojnë.