Hatërmbetjen dhe mllefin i ha në vend të cornflakes”, Elvisi thumbon publikisht Anën e “Për’puthen” 0 48

Takimi i fundit i Anës dhe Elvisit në “Për’puthen” duket se shkoi mirë, por kjo nuk zgjati shumë kur momentet e tyre duhet të diskutoheshin në studio.

Mes Elvisit dhe Anës nisën thumbat, ndërsa Elvisi u shpreh se Ana është një person negativ dhe ziliqar, që gjen gjithmonë diçka ‘të keqe’ në gjithçka.

Ana u shpreh e zhgënjyer nga Elvisi dhe mes tyre nisën thumbat, të cilët vazhduan edhe gjatë puntatave të tjera.

Madje, thumbat kanë vazhduar edhe në rrjete sociale. Më herët, Elvisi e quajti Anën “vejushë e zezë”, ndërsa së fundmi është shprehur se ajo ha ‘hatërmbetje dhe mllef’ për mëngjes.

Një ndjekës e pyet Elvisin në Instagram: “Kur do dalësh në takim me Ana Kaurin?“, ndërsa ai ia kthen:

“Ndoshta kur Ana të heqë dorë nga iluzioni që është perëndeshë, ndoshta. Përveç kësaj, unë ndaj Anës nuk kam as hatërmbetje, as mllef, ndjesi të cilat Ana i ha për mëngjes në vend të cornflakes.”- shkruan ai.

Së fundmi, Elvisi ka shprehur pëlqimin e tij ndaj Sindit, teksa e tregoi edhe njëherë me përgjigjen e tij për një ndjekës i cili s’dinte për çfarë ta pyeste.

“Më pyet çfarë mendoj për Sindin, që të kem mundësi të të them që është vajza më e çiltër dhe më pa hile në atë emision. Të tjerat nuk i besoj as nën efektin e narkozës.”- shkruan Elvisi duke thumbuar të gjitha konkurrentet e tjera.

/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

“Pas errësirës gjithmonë vjen drita”, Kryemadhi urim për besimtarët: Sot është dita e krijimit të një fryme të re për të cilën qytetarët kanë nevojë 0 5

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit.

Në një prononcim për mediat, ajo ka thënë se pas errësirës vjen drita dhe uroi që për shqiptarët të vijë frymë e ndryshim i ri, për të cilën sipas saj, qytetarët kanë nevojë.

“Sot kemi një ditë pak gri, por gjithmonë pas errësirës vjen drita dhe ajo që dua të theksoj sot në këtë ditë Fiter Bajrami, dua t’ju uroj gjithë shqiptarëve pas një muaji stërmundimesh dhe agjerimesh për të shlyer të gjitha mëkatet e jetës.

Sot është dita e madhe e krijimit të një jete të re, e krijimit të një fryme të re, e një begatie dhe një solidariteti, për të cilën sot shqiptarët kanë nevojë më shumë se kurrë. 

Do doja që tju uroja gjithë shqiptarëve këtë Fiter Bajram, jo vetëm shqiptarëve myslimanë, por të gjithë shqiptarëve kudo që janë. Sepse në këto ditë të rëndësishme të bashkimit, që janë ditët më të rëndësishme për familjen shqiptare, për atë institucion që është shumë më i rëndësishëm se çdo gjë tjetër.

Besimi në Zot është ajo që u jep kurajon dhe forcën. Na jep forcën për tu ngritur, na jep forcën për të përballuar sfidat dhe na jep forcën për të gjetur sfida të reja, jetë të re, angazhime të reja, të cilat janë të domosdoshme për të gjithë ne. Faleminderit, gëzuar dhe për shumë vjet tē gjithëve.”, u shpreh Kryemadhi.