Goca e mamit! Dafina Zeqiri i bëri një urim “legjendash” të ëmës për ditëlindje! 0 65

Dafina Zeqiri është goca “gangstere” e mamit dhe s’lë rast pa e treguar këtë.

Shpesh në postimet e saj në Instagram kemi parë mamanë e Dafinës, e cila e shoqëron të bijën kudo.

Ato i bëjnë thuajse të gjitha pushimet bashkë dhe janë të pandara nga njëra-tjetra, ndërsa Dafina nuk i kursen asnjëherë fjalët e ëmbla për të në rrjete sociale.

Sot, e ëma e këngëtares feston ditëlindjen, ndaj kjo e fundit i ka bërë një urim fantastik në Instagram.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të mamasë, ndërsa shkruan krahas saj:

“GËZUAR DITËLINDJEN MAMI!  Të Duuuuuuaaaaaaaa ”

Por prisni të shikoni foton e dytë pas portretit të së ëmës!

Dafina ka ndarë një bitmoji që qëndron para derës ku shkruhet “Vetëm legjendat”, duke i bërë të ditur të gjithëve se “ç’status” ka mamaja e saj!

/iconstyle.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.