‘Gjyshja e saj është fallxhore’ Komentuesit porositën Saimirin të kishte kujdes, flet Meri: Ja e VËRTETA! 0 45

Ditën e sotme në media ka qarkulluar një lajm i komentit nga një ndjekës i Saimirit të ‘Love Story’-t që duhet të kishte kujdes nga Meri dhe familja e saj pasi gjyshja ishte fallxhore me nam në Elbasan.

D613541E-604E-498E-83B1-38455A431228-300x300.jpg

Pas këtij lajmi ka qenë vetë Meri ajo që ka reaguar. Meri ka thënë për Kryefjala.com se ky lajm nuk është aspak i vërtetë!

”Kjo është një genjeshter, po fyeni një person të vdekur! Është shpifje dhe shumë fyese sepse familja ime është shumë e respektuar në Elbasan!”- ka thënë Meri.

Nëpërmjet këtyre fjalëve Meri ka reaguar duke mos lejuar që familja e saj të përbaltet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fatma Methasani: Prindërit s’e besojnë akoma dot që jam bërë mami, shtatori më rikthen në… 0 6

Fatma Methasani është një nga emrat më të dashur të ekranit, prej një vit ajo është i kushtuar rritjes së djalit të saj Noah duke munguar në ekran. Në një intervistë për moderatoren Çenkuela Hasa në emisionin “FitStation”, Fatma foli për rikthimin e saj e saj në televizion.

“Kur kam zbuluar që isha në pritje të ëmbël me Noah paralelisht mu propozua të isha në krye të televizionit ‘IN’, kështu për t’i bëra gjërat tamam ne e spostuam hapjen për këtë shtator, me imazhe të reja por gjithmonë fokusuar tek të rinjtë. Kështu jam duke bërë diçka që nuk e kam bërë më parë si është menaxhimi apo krijimi i një programacioni. Për të dalë në ekran vetë se di, duhet ta mendoj më mirë” – u shpreh Fatma.

E pyetur se si prindërit e saj po e përjetojnë të qenit gjyshërit e Noah, moderatorja tregoi u shpreh se mamaja e saj akoma nuk e beson dot.

“Prindërit janë shumë të lumtur, ata e përkëdhelin Noah dhe këtu diskutojmë pak, unë akoma i them mamit moj ti ç’ke që s’më ke imagjinuar mua me fëmijë, se edhe mami im më thotë që nuk e besoj dot që Noah është i joti”- tregoi moderatorja

Marina Vjollca shfaqet glamuroze me imazhet e reja 0 5

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Marina ka arritur që të lë gojëhapur 1.4 milion ndjekësit e saj.

Bukuroshja brune kësaj here erdhi me një veshje glamuroze, çka bëri të dukej tejet fine.

Sigurisht që ajo kishte vënë në fokus edhe linjat e formësuara trupore.

“Më kënaqni zemrën me komente”, ka shkruar ajo në përshkrim.