Getinjo zbulon nëse Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar! 0 44

Një ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur Getinjo.

Për herë të parë Getinjo u vendos përballë sfidës së “Paintball” vetëm. Pasi herën e kaluar ka qenë së bashku me vëllain e tij, Mozzik në këtë sfidë.

Pak muaj më parë Getinjo reagoi mbi një lajm ku përfshiheshin vëllai i tij dhe kunata e tij, Loredana; të cilit ishin kapur “mat” së bashku. Ai reagoi duke iu falenderuar portalit me ironi ku shkruante “Qe t’ju kallxoj të shpisë se fort marak janë bo. Faleminderit shumë”

Lidhur me këtë citim, Getinjo u pyet në sfidën “Paintball” nëse lajmin e ribashkimit ua tregoi ai para njerëzve të shtëpisë apo ata e dinin para tij, por si ishte përgjigjia e reperit?

“Ata e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mundet të rrinë kurrë të ndarë përjetë pasi vajza i bashkon”, u shpreh Getinjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.