Georgina, partnerja e Cristiano Ronaldos ‘çmend’ rrjetin, provokon me këtë FOTO të nxehtë nga shtrati! 0 48

Partnerja e Cristiano Ronaldos është një nga femrat më të komentuara në të gjithë botën, dhe për faktin se është shumë e ëmbël dhe tërheqëse.

Georgina dhe pse është bërë nënë prej disa kohësh, vijon të mbajë linjat e një balerine të vërtetë, që shumë e kanë zili.

Ajo njihet për pozat e saj sensuale dhe provokuese. Mbrëmë Georgina është shfaqur mjaft “hot” në shtrat.

Me një ‘body’ ngjyrë të argjendë dhe mjaft elegante, ajo ka treguar trupin dhe format tërheqëse. “Natën e mirë”, shkruan ajo krahas fotos.

Screenshot_4.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg