Fundviti e gjen Bella Hadid me një ngjyrë të re flokësh dhe duket zjarr! 0 38

Emri i Bella Hadid është një ndër emrat më të njohur e të komentuar në mbarë botën, si në media ashtu edhe në rrjete sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja numëron 36.8 milion ndjekës dhe fotot e saj nuk kalojnë asnjëherë pa marrë vëmendje të madhe.

Ashtu si fotot e fundit, ku ka befasuar të gjithë me ngjyrën e re të flokëve.

Joo Bella ka pozuar duke “ngrënë” dëborën, teksa shfaqet me flokët në ngjyrë të kuqe dhe duhet ta pranojmë se duket super seksi!

Epo, modelja paska vendosur ta presë vitin 2021 me këtë ngjyrë flokësh dhe me siguri shumica e vajzave sapo janë tunduar t’i kthejnë flokët e tyre në të njëjtën ngjyrë.

Nëse kërkoni një vit të ri ndryshe, pse jo të mos e nisni nga flokët?

Disa ditë më parë, Bella iu nënshtrua testit të Covid-19, siç tregoi për ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Pavarësisht se ka treguar që ka kryer testin, Bella nuk e ka treguar rezultatin e analizës së saj, duke i lënë ndjekësit kuriozë.

Bella vazhdon punën e saj si modele dhe për shkak të këtij profesioni, duhet të ketë kontante me persona të ndryshëm.

Ndaj shëndeti i saj është thuajse gjatë gjithë kohës në rrezik./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 10

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 9

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.