Foto bëri xhiron e rrjetit! U akuzua se ka kryer marrëdhënie me Andin, Melisa reagon e përlotur: Mami s’më flet… 0 42

Vijojnë akuzat e Fatjonit kunddrejt Melisës, se ajo ka kryer marrëdhënie me dikë tjetër që u diskutua në “Përputhen Prime”.

Temën e rihapi Ana gjatë takimit me Fatjonin. Kjo e revoltoi mjaftueshëm Melisën e cila e përlotur tha: “Nuk më plas fare çfarë shpik Fatjoni, dhe tha që s’donte të prekte familjen time por e bëri. Nëse ke prova nxirri këtu me foto me gjëra.”

Por mbrëmjen e sotme, Melisa befasoi të gjithve kur tha se nuk flet me nënën e saj, pas akuzave të bëra nga Fatjoni se ajo kryen marrëdhënie seksuale me një djalë, për të cilin portalet aluduan se është Andi.

“Nuk flas me mamanë time për shkak të kësaj situate. Ajo e di shumë mirë se kush jam dhe si jam, por duke qenë një epokë tjetër. Ajo nuk do më hedhe kurrë në rrugë se jam fëmija i saj, por normalisht që do ketë kritika. Akuzat e Fatjonit dhe aludimet e publikut e kanë prekur.”, deklaroi Melisa, e cila mohoi marrëdhënien me Andin.

Ajo tha se fotoja që qarkulloi në rrjet me të dhe Andin është bërë në ambientet e Top Channel.

“Nuk kam çfarë të them. Kjo foto është e zvogëluar. Këtu jemi në ambientet e Topit. Thjesht është zmadhuar kjo foto “, tha Melisa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.