Fifi bën deklaratën e papritur për reperen: ‘Kjo këngë e Tayna-s ka tekstin më KOT, por ajo është …’ 0 53

Këtë herë në puntatën finale në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën protagoniste në “Paintball” ishte këngëtarja e emisionit Fifi.

Shpesh herë në media përflitet një përplasje mes saj dhe reperes Tayna, por sonte Fifi vendosi disa pika mbi “i”.

Në një nga momentet e patransmetuara më parë në “Shiko Kush LUAN” ishte edhe një pjesë nga “Ndaje ose haje” e programit ku të ftuar ishin Capital T , Ermal Fejzullahu, Kristina Baki, Alaudin Hamiti, Dren Abazi dhe Fifi. Kjo e fundit kur u pyet se sipas saj cila është kënga shqiptare me tekstin më kot u përgjigj duke thënë: “Qe qe” nga Tayna.

Kështu që sonte duke qenë se ishte një puntatë speciale ku do të transmetoheshin momente që janë prerë nga emisioni, kjo pyetje nuk do mungonte.
“Fifi, në një moment të pa transmetuar në “Shiko Kush LUAN” je shprehur se “Qe Qe” e Taynas është kënga me tekstin më kot, pjesë e cila është prerë dhe po e themi sonte ekskluzivisht. Na sqaro sot çfarë problemi keni ti dhe Tayna? Sqaro dhe Qëllo”.

Ksaj pyetje Fifi tha se refuzon t’i përgjigjet, por pyetjes se cili është “Cili nga personazhet publik në tabelë është “ON TOP”?!”, Fifi vendosi të qëllojë foton e Taynas, por shtoi duke qeshur: “Jam une pastaj është Tayna, “On Top”!”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.