Fier/ Ishin shpallur në kërkim, arrestohen dy persona 0 17

Dy persona janë arrestuar nga policia në Fier pasi ishin shpallur në kërkim. Dy të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale.

Sipas policisë, në pranga ka rënë F. S. (K)., 44 vjeç, banues në Fermë Çlirim. Për këtë të fundit gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest në burg” për veprat penale ”Plagosja e lehtë me dashje”, kryer në bashkëpunim dhe “Armëmbajtje pa leje”.

Gjithashtu është arrestuar E. T. (B)., 32 vjeç, banues në Martinë, Fier, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Fier,  i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale ”Largimi i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur