Fansja e pyet ”sa herë në javë bën seks”, Rudina Dembacaj i jep përgjigjen befasuese: Unë bëj…[FOTO] 0 51

Aktorja Rudina Dembacaj është vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes, sidomos që pasi bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Ata të dy i dhanë fund beqarisë në fillim të këtij viti, ndërsa ceremoninë e dasmës pritet ta mbajnë sapo të përfundojë pandemia.

Aktorja është vazhdimisht aktive në instagram ku ndan me ndjekësit detaje të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale. Ajo shpesh herë i fton ndjekësit ti drejtojë pyetje të ndryshme dhe gjithmonë jep përgjigje krejt unike.

Dikush e ka pyetur së fundmi se sa herë në javë bën seks dhe ajo është përgjigjur: “Mendova se ishte një burrë që bëje këtë pyetje, qenke një zonjë. Meqë pyetja është e sinqertë do përgjigjen seriozisht. Unë nuk bëj seks, bëj dashuri”.

disko.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.