Fansi surprizon Xhensilën, këngëtarja: Më përlotët, jeni bekim për mua 0 10

Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila ka shumë projekte muzikore në repertorin e saj.

Natyrisht që në këtë pikë ku është tani, ajo arriti falë fansave të saj, ndaj shprehet mirënjohëse për përkrahjen e tyre.

Së fundi, këngëtarja ka treguar një surprizë të këndshme që mori nga ata, teksa kishin shkruar një lutje për të, Besin dhe Ajkën në kishën e Shna Ndout në Laç.

“Për Xhensilen, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në çdo hap të jetës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, ishte lutja për familjen e Xhensilës.
E emocionuar nga kjo befasi, Xhensila shkruan: “Më përlotët, jeni bekim për mua. Faleminderit, ju dua fort”, shkruan këngëtarja.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg