“Famën ta ka ngritur Mozzik”, Getinjo ka dy fjalë për “gojët e liga”! 0 13

Getinjo është një nga reperët më të famshëm në Shqipëri e Kosovë. Kujtojmë se karrierën ylli i “El Chapo” e nisi paralelisht me vëllain e tij, Mozzik, dhe të dy janë shumë të suksesshëm falë edhe bashkëpunimeve të tyre.

Ka nga ata që mendojnë se Getinjo e ka marrë famën vetëm prej Mozzik. Një ndjekës i ka shkruar Getinjos një mesazh të gjatë ofendues, përmes të cilit e kritikon për mënyrën se si sillet me fansat, duke shtuar se famën “ja ka ngritur vëllai”.

“Ekstrem more porsnjak ti, deri dje m*** në b*** s’ke pas ta ka ngrit famën Mozzik e tash ke met ti me ul njerëzit poshtë. Turp me të ardh, prej fansave e ke arritur këtë famë e ti u bone me ul fansat. Deri dje muzika të lodhta ke kënduar shtatzënija ajo kjo e tash u bone ti me i ul njerëzit që deri dje ti kon në atë pozitë”, i ka shkruar ndjekësi reperit.

Këtë mesazh ai e ka ndarë në InstaStory dhe gjithë situatën e ka kaluar me shumë pozitivitet. Megjithatë reperi nuk i ka kursyer disa thumba në përgjigjen e tij për ndjekësen.
“Hahahah çfarë njerëz ka. Mushnu mend… alfabet për çdo analfabet”, ka shkruar Getinjo në fund.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.