Është rikthyer me Majlindën? Ky VEPRIM i Majkut i çuditi fansat, ja ç’ka bërë! [FOTO] 0 63

Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes së tyre tre vite më parë, një ndarje kjo mjaft e bujshme. Por ata kanë ruajtur raporte të mira për shkak të djalit të tyre. Së fundmi, në media po përflitet se Majk dhe Majlinda janë rikthyer bashkë. Majlinda ka publikuar një foto me Roanin në profilin e saj në Instagram dhe Majk ka habitur me veprimin që ka bërë. Reperi e ka rishpërndarë këtë foto në Instagramin e tij dhe e ka shoqëruar me disa emoji me sy me zemra. Gjithashtu, ai ka komentuar dy zemra në foton e Majlindës, duke shtuar më shumë dyshimet se dyshja janë rikthyer bashkë.

majkaeli.png

 

E themi këtë sepse nuk ka ndodhur më parë që reperi të ketë publikuar ndonjë foto të Majlindës në Instagramin e tij, edhe pse ajo mund të ketë qenë me djalin e tyre. Ose ndoshta me siguri kanë rregulluar marrëdhënien e tyre, për hir të Roanit të vogël.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.