Është një muhabet para një viti!” Dikur tha se i ka acaruar nervat, ja reagimi i Florit kur në “Shiko kush luan” u shfaq Butrinti! 0 24

Si fillim iu bëjmë thirrje fansave të Butrintit të ruajnë qetësinë.

Për ata që nuk e dinë, në fund të sezonit të kaluar të “Shiko kush luan” kapitenët e skuadrave: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, iu janë përgjigjur disa pyetjeve të ndryshme. Flori ka treguar në emision emrin e personazhit që i ka pëlqyer më shumë dhe personazhin që i ka acaruar më shumë nervat gjatë këtij sezoni në “Shiko Kush Luan”.

Ai ka zbuluar emrin e personazhit që i ka acaruar më shumë nervat dhe ka zgjedhur Butrint Imerin, duke u shprehur se edhe publiku ishte zhgënjyer prej tij. “Personazhin që më ka acaruar shumë nervat, do e them publikisht, është Butrint Imeri. Dhe publiku është zhgënjyer shumë dhe thanë: “Pse ky është Butrint Imeri?”, është përgjigur Flori.

Por, ata që u zhgënjyen më shumë nga kjo përgjigje ishin fansat e këngëtarit. Deri tani ai nuk ka qenë i ftuar në “Shiko kush luan”, por nuk përjashtohen mundësitë që të shfaqet në një nga puntatat e ardhme.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme këngëtari është shfaqur në një nga lojërat e realizuara me Lori Kaçkën. Sapo fotoja e tij u shfaq në ekran Rezarti, Luana dhe publiku filluan të shihni dhe ngacmonin Florin, duke thënë “Edhe ne e përshëndesim, Butrint çkemi, mirë je?”-tha Rezi, teksa Luana shtoi: “Edhe Flori të përshëndet.”

“Butrinti vazhdon është akoma si Butrint, hë?”-vijoi më tej ngacmimin Rezi, teksa më e paqarta në tërë këtë situatë ishte Lori, e cila pyeti: “Po,ç’a keni m lale?” Në këtë moment ndërhyri Flori i cili me sportivitet tha: “Është një muhabet para një viti.”

Nuk e dimë nëse ata janë sqaruar me njëri-tjetrin apo ne do kemi rastin ta shohim këtë moment në ekran, por nëse ndodh do ishte një skenë epike./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Si u ribashkuan Mozzik me Loredanën? Postimi i fundit i reperit i tregon të gjitha 0 12

Mozzik u shpreh disa javë më parë se nuk është ribashkuar me Loredanën dhe se nuk do të kishte turp ta pranonte nëse do të ishte e kundërta.

Nuk ka diçka që duhet fshehur. Nëse do kishte pasur diçka unë nuk do kisha pasur turp të thosha jemi bashkuar, sepse nuk mbahet sekret”, u shpreh reperi në fillim të këtij viti në një intervistë për “Prive”.

Mirëpo pjesa e fundit e dokumentarit të Loredanës na tregoi komplet të kundërtën. Në një sekuncë të dokumentarit ata shfaqeshin bashkë në një poligon duke qëlluar me armë e dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Gjithashtu Loredana shkëputi vetëm këtë pjesë dhe e publikuoi në “Instagram”-in e saj. Madje Mozzik pranoi se mund të rikthehet sërish në të ardhmen për të jetuar me Loredanën në Zvicër.

Pas dokumentrait, Mozzik publikoi në Insagram dy çiftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, me të cilët ka identifikuar marrëdhënien e tij të dashurisë me Loredanën.

Sigurisht që gjithë këto shenja i ka çuar fansat të mendojnë se në fakt ata të dy janë ribashuar, por thjesht ju duhet akoma më shumë kohë për ta pranuar me gojën plot publikisht.

Mirëpo çfarë i bëri ata të riktheheshin me njëri-tjetrin dhe të linin pas të shkuarën? Mozzik ka publikuar në Instagram një shprehje, që hapur tregon se si u ribashkuan ata dhe e bën akoma më të fortë lidhjen e tyre.

Marrëdhëniet bëhen më të forta kur të dy njerëzit janë të gatshëm të kuptojnë gabimet dhe të falin njëri-tjetrin”, thuhet në shprehjen që ka shpërndarë Mozzik.

Kujtojmë se pas ndarjes së tyre të bujshme, Mozzik dhe Loredana, folën publikisht kundër njëri-tjetrit. Megjithatë ata i kanë lënë tashmë të gjitha në të shkuarën, për t’i dhënjë një shans të dytë njëri-tjetrit dhe për t’ja nisur nga e para./iconstyle

Flirt me Diletta Leotta? Ja si përgjigjet aktori turk Can Yaman 0 10

Diletta Leotta është në një histori dashurie me aktorin turk Can Yaman? E ka kaluar vitin e ri me të apo me Zlatan Ibrahimoviç? Teksa thashethemet vazhdojnë aktori turk ndjehet i lodhur nga pyetjet e fansave që duan të dinë më shumë dhe në rrjetet sociale ai përgjigjet: ‘Janë punët e mia. Pikë’, duke shtuar edhe një emoi që i thotë atyre të heshtin. Më pas ai i bllokon komentet Në Instagram dhe largohet nga TWitter. Mesazhi është i qartë.

Can Yaman është lodhur duke dëgjuar të flitet për jetën e tij private dhe kërkon ta vlerësojnë për punën e tij. Fansat vazhdojnë të replikojnë me të e komentojnë: Për ne je do mbetesh njeriu i dikurshëm… personi special me të cilin jemi dashuruar, ai njeri me zemër të madhe që bën gjithçka për njerëzit që kanë nevojë.

Jeta private është e jotja dhe e tillë duhet të mbetet’, vazhdojnë fansat e tij. Aktori turk është bërë i famshëm në Itali me serialin televiziv Bitter Sweet./balkanweb