Është ndarë përfundimisht nga Patrisi?! Ky veprim i fundit i Tunës “flet” shumë! [FOTO] 0 62

Tuna dhe Patrisi janë komentuar shumë këto ditët e fundit pasi u tha se dyshja i kishin dhënë fund martesës së tyre. Vetë këngëtarja hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami dhe mban vetëm mbiemrin e saj. Gjithashtu, Tuna ka hequr edhe Patrisin nga lista e personave që ndjek Tian në Instagram dhe pas këtyre veprimeve, fansat janë të bindur që ata i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Si për të konfirmuar këto zëra, asokohe Patrisi publikoi një video me djalin e tij dhe bashkëngjitur saj i vendosi mbiemrin Berisha, si një përgjigje për Tunën.

Siç duket zërat për ndarjen e tyre janë të vërtetë, pasi këngëtarja ka vendosur edhe të largohet nga vendi dhe ndodhet në SHBA. Ajo ka postuar disa foto nga Miami ku duket shumë e lumtur teksa shijon detin e kohën me diell.

feqt.jpg

 

Në videot në fjalë ku shfaqet duke u argëtuar, nuk e kemi parë vogëlushin Tian, mirëpo është e sigurtë që nuk ka fluturuar për në SHBA me Patrisin, pasi ky i fundit, mbrëmjen e kaluar postoi një foto nga emisioni i të vëllait, Robert Berishës.

bannane.png

 

Pra, të gjitha gjasat janë që Tuna dhe Patrisi janë ndarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.