Eri flet për Ledjanën: E pyeta a ke ndjenja për Mevlanin, më tha… 0 13

Dy takime më Ledianën! Kaq herë kishin qenë momentet e Eri në Për’puthen por që duket se edhe pse ai e pëlqeu Ledianën ajo nuk e bëri këtë

Madje Eri ka edhe shumë pikëpyetje me këtë konkurrente.

“Më thënë të drejtën unë arrita që ta pëlqeja atë, ta pëlqeja si gocë. Unë vetëm me atë dëshiroja që të dilja në fillim dhe për momentin vetëm ajo më tërhiqte, nuk më tërhiqte asnjë gocë tjetër”, thotë Eri.

Megjithatë, më vonë ai kishte pëlqyer edhe Sarën.

“Por, për atë unë them se çdo gjë është e planifikuar për shkak se kur ka qenë me mua, në takimin e dytë, sepse ne u kthenim bashkë, mbaronim xhirimet dhe u kthenim bashkë. Por, unë e pyeta: ‘More, a ke ndjenja për Mevlanin ti! Sepse nëse ke, unë tërhiqem sepse nuk shtirëm dot dhe po të më thuash që ke ndjenja unë nuk shtirëm dhe ta vazhdojë lojën kot? Kurse ajo me tha që nuk ka shanse që të këtë ndjenja për të”.

Por, sipas tij më vonë ajo puthet me Mevlanin, siç thotë Eri për “show”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg