Epike! Anna Lika e pranon troç në mes të emisionit: “Këtij të ftuari i kam lek borxh” 0 28

Një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar, Anna Lika, i është futur tashmë moderimit.

Së bashku me Enis Ujkanin, aktorja prezanton tashmë emisionin më të ri të titulluar “Gladiator”.

Të ftuarit e parë të emisionit ishin katër aktorët e “Al Pazar”, Genc Lleshi, Klejdi Gishto, Alex Prodani dhe Ersiljano Xhelollari.null

Teksa po prezantonte këtë të fundit, Anna ka shkrirë së qeshur me deklaratën, pasi ka pranuar se Ersiljanos i ka disa para borxh që nga koha e Akademisë, ndaj ka zgjedhur ta ndihmojë gjatë garave në studio që t’i shlyejë borxhin.

“Nuk bëjmë lëshime. Pazare s’ka, unë ju kam shokë. Miq, vëllezër, po në gara s’ka lëshime. Faktikisht do të tregoj një sekret shumë të vogël që publiku nuk e di. Unë këtij djalit këtu i kam disa lekë borxh që nga koha e Akademisë, shpresoj të mos m’i kërkojë sot. Do ta ndihmoj te një garë dhe pastaj të mos mi quajë më”- ka treguar ajo duke qeshur.

/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

UPS! Fationi s’i paska punët mirë me Melisën, ÇUDIT me deklaratën e tij: Do ta pështyja… 0 6

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka dhënë së fundmi një intervistë për “Glamour Zone”, me Ester Bylykun. Ai bëri një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është…”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

-640-0-603778d3cb284.jpg

 

Kujtojmë se që pas daljes nga emisioni, Fationi ç’nuk ka thënë për ish-konkurrenten. Sipas ish-konkurrentit, Melisa është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.

Aksident me pasoje vdekjen… 0 3

Pasditen e sotme ne autostraden Durres Tirane, prane mbikalimit te Fllakes ka ndodhur nje aksident rrugor.

Burime prane redaksise se Albania report treguan se ne momentet e para pas ngjarjes, drejtuesi i mjetit E.B ka ndaluar mjetin dhe eshte vendosur ne ane te rruges duke pritur ambulancen dhe forcat e policise.

Te pranishmit te cilet e pane ngjarjen nga fillimi pohojne me ngasherim se ishte dicka e tmerrshme per tu pare, aq me pak qe trupi i kembesorit i cili gjeti vdekjen ne kete aksident dergjej pertoke, pa ju afruar dhe pa e prekur njeri deri ne momentin qe ne vendngjarje mberriten forcat e policise.

Njoftimi i policisë: 

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.02.2021, në orën 14:55, në autostradën Durrës-Tiranë, tek mbikalimi i Fllakës, një mjet me drejtues shtetasin E. B., 52 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin, një shtetas ende të pa identifikuar rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

/albaniareport.al