Enxhëll kërkoi të rikthehej në “Love Story”, Saimiri merr këtë VENDIM [VIDEO] 0 69

Këtë të hënë në “Love Story”, Suela ishte vajza që nuk mori trëndafil nga Saimiri, por pak përpara këtij momenti në ekran është shfaqur Enxhëll, vajza që vendosi krejt papritur të vetë eleminohej nga ky spektakël.

Ajo e kishte menduar dhe e penduar për veprimin e nxituar, vendosi ti kërkonte Saimirit që ta rikthente sërish në spektakël.

Lidhur me këtë kërkesë nga Enxhëll dhe video mesazhit të saj, Saimiri ka deklaruar në një intervistë për “Daily love story” se nuk e kuptoi ikjen e saj, pasi ata të dy po kalonin shumë mirë.

Ai thotë se ata të dy kishin takime shumë të bukura dhe ajo nuk kishte përse të ikte, ndërsa sa i takon videomesazhit të saj, Saimiri thotë se është si një karusel ndjenjash dhe as vetë ai nuk e di se çfarë të mendojë dhe se çfarë është e drejtë.

Duket se akoma ai është i pavendosur lidhur me Enxhëll dhe ndoshta vendimin e tij përfundimtar do ta japë të hënën që vjen në spektaklin e rradhës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.