E xhiruar me telefon, mos e humbisni këtë super bashkëpunim që i duhej hiteve të dimrit! 0 32

Art Abazi është një nga këngëtarët më unik të industrisë së muzikës shqiptare. Që nga projekti i parë e deri më sot, artisti në fjalë ka prodhuar këngë që kanë qenë të përsosura si në krijimtari, ashtu edhe në vlerën dhe kontributin artistik.

Së fundmi, Arti, në bashkëpunim me DJ Boockey kanë realizuar një këngë shumë të bukur që po pritet mjaft mirë nga publiku. ‘Ndoshta ke harruar emrin tim’ quhet kjo këngë, që është shoqëruar edhe me një videoklip.

Ka qenë vet DJ që ka bërë kompozimin, producimin dhe tekstin, teksa vlen të theksohet se videoklipi kaq i veçantë i këtij projekti është xhiruar me telefon.null

Kënga i paraprin albumit të ri që Arti do e sjell së shpejti e që quhet ‘Engimë’.

Muaj më parë, Arti u bë pjesë e labelit PINT, por, më pas doli nga aty, për ta vazhduar rrugëtimin me këngë të reja… të cilat do t’i grumbullojë në një album. Disa muaj më parë, Arti tha në një intervistë se shkëputja e tyre ishe thjesht menaxheriale dhe se shoqëria mes tyre vijon si më parë.

Në fakt, unë nuk dola nga PINT. Ne i ndamë rrugët vetëm në aspektin menaxherial, por, kjo nuk do të thotë që unë nuk do të hyjë në PINT për t’i shijuar kafetë e muhabetet e këndshme me shokët e atij labeli, pse jo edhe për ndonjë bashkëpunim në ndonjërën nga këngët e mija apo të atyre. Besoj, e kemi dëshmuar që do të rezultonin si bashkëpunime të suksesshme.

Epo, tani të gjithë mbetemi në pritje të një bashkëpunimi me Drenin./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Përhapi lajmin se Kanye ka TRADHTUAR Kim K me Jeffree Star, flet për here tëparë ylli i TikTok-ut! 0 6

Këtë javë rrjeti u mbush nga lajmet se Kanye West mund të ketë tradhëtuar Kim Kardashian me Jeffree Star, makeup artist i famshëm. Shkak i gjithë bujës u bë Ava Lousie që për më tepër shprehet se nuk është habitur nga ky fakt sepse e ka ditur prej kohësh për marrëdhënien e Kanye me Jeffree.

Sipas saj reperi është shërngulur në Wyoming për të qëndruar larg Kim, por nga ana tjetër ky vend është vizituar shpesh nga Jeffree kohët e fundit.

Pasi thashethemet morën dhenë, Jeffree postoi një video një kanalin e tij të YouTube,të cilës i vendosi titullin “Sqarimi i situatës me Kanye”, në të cilën ai i quajti akuzat “budallalliku më i madh që kam lexuar ndonjëherë gjatë gjithë jetës sime”. Në fillim të videos ai u shfaq në garazh teksa shihte meme për të dhe Kanye. 35 vjeçari thotë: “Unë u zgjova dhe telefoni im po plaste dhe unë që po mendoja se çfarë skandali po ndodhte? Sinqerisht nuk kisha asnjë ide.”

Jeffree, i cili aktualisht jeton në Casper, Wyo., tha se ka marrë pafund mesazhe, telefonata dhe kërkesa për prononcim nga mediat në lidhje me thashethemet. Më pas i mohoi kategorikisht akuzat se ka fjetur me Kanye. “Unë jam beqar. Unë nuk jam duke fjetur me askënd,”-rrëfen ai. “Më pëlqejnë burrat shumë të gjatë. Unë dhe Kanye nuk jemi shoqëruar kurrë, dhe e gjithë kjo është me të vërtetë qesharake.”

Pasi teoria e saj dështoi, së fundmi, Ava Louise ka reaguar rreth bujës që shkaktoi. Ajo pranoi se kishte shpikur thashethemet se Kanye West dhe Jeffree Star kishin një lidhje. Më tej, ajo u shpreh se thashethemet e saj të pabazuara, të paverifikuara ishin krejtësisht të sajuara.

“Thjesht mashtrova gjithë botën për të folur sërish për mua, sepse isha shumë e mërzitur. Ne të gjithë u argëtuam, apo jo? Jeni të mirëpritur për memet.”– është shprehur ajo.

Ja çfarë të bën dëshira për vëmendje.

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 11

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.