E shpallur në kërkim, Fjolla Morina merr propozimin për martesë në Maldive 0 20

Fjolla Morina dhe Fisniku jo vetëm që janë martuar, por këngëtari ka marrë edhe një propozim shumë romantik.

Fjolla ka publikuar pak më parë momentet nga propozimi për martesë që i ka bërë Fisniku. Gjithçka ka ndodhur në Maldive dhe nuk mund të ishte më romantike se kaq.

Mes detit shtëpizën luksoze që ata kanë qëndruar, Fisniku e ka bërë çdo gjë sipas traditës, me uljen në gjunjë dhe shkruar me petale: “A do martohesh me mua?”

Fjolla e tha po-në edhe para gjithë ndjekësve me postimin e videove dhe fotove që me siguri do bëjnë xhiron e rrjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg