E quajti prezantuese koti dhe të paaftë, Xhensila Pere ka një mesazh PIKANT për Alesia Bamin: Do të të fus në dorë… 0 36

Moderatorja dhe modelja Xhensila Pere ka dhënë këshilla për një nga vajzat e njohura të ekranit shqiptar, Alesia Bami.

E ftuar në emisionin “Why Not”, ajo ka harruar “sherrin” e dikurshëm dhe e vënë në situatan sikur do të jetonte me Alesian, Xhensila është shprehur se do tregohej e rreptë për ta kthyer atë në ato përmasa trupore që ka qenë. Duke i vënë në dukje kështu disa kile të tepërta.

“Do ta futja në dietë. Do ta bëja 90-60-90, por flasim përsëri. Do ta futja te rruga e missit që ka filluar dikur 14-vjeç. Do ta mësoja si vajzën time se në fund të fundit është pak e vogël që të mirëpresë kritikat sepse ato të rrisin e dashur Alesia,”-u shpreh ajo.

Xhensila muaj më parë ka nënvizuar emrin e Alesias si prezantuesja më kot në Shqipëri e nga kjo deklaratë u nis i gjithë debati virtual mes vajzave të njohura shqiptare.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.