E pyesin nëse është SINGLE, Nevina Shtylla publikon foton private me partnerin e saj! 0 9

Jeta private e moderatores shumë të pëlqyer nga publiku, Nevina Shtylla ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që kur u zbulua lidhja e saj me një djalë simpatik, Arbër Myftari, me profesion jurist.

Nevina është treguar shumë e rezervuar duke e mbajtur partnerin jashtë rrjeteve sociale apo mediave. Mirëpo, teksa akoma vazhdojnë ta pyesin nëse është single, moderatorja ka publikuar një foto pranë tij si për t’ua mbyllur gojën.

Në foton në fjalë Nevina shihet e mbështetur në kraharorin e tij dhe është kujdesur të mos ia zbulojë shumë fytyrën. Dyshja kanë qenë në plazh së bashku dhe siç duket janë më mirë se kurrë.

jes.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.