E pyesin me humor “a je e virgjër”, Shqipe Hysenaj jep përgjigjen EPIKE: Në vesh…[VIDEO] 0 73

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj ka qenë e ftuar në emisionin “Klanifornia” këtë të shtunë. Shqipja, pas përjashtimit nga emisioni, ka zënë titujt kryesorë të mediave rozë për javë të tëra. Kjo nuk i ka shpëtuar Francit, laçianit të “Klanifornias” që sigurisht e ka “ngacmuar” dhe ka lënë në një takim me Shqipen.

Pikërisht në këtë takim, edhe pse i pari, laçiani nuk ka ngurruar që ta pyesë Shqipen nëse është e virgjër apo jo. Dhe sigurisht, përgjigja e saj ka qenë plot humor dhe ka shkaktuar të qeshura.

Laçiani: A je e virgjër o gjigande?

Shqipja: Në vesh po!

Laçiani: Ku?

Shqipja: E kisha fjalën… ça sikleeeti! Të martën dhe të premten po, kurse ditët e tjera…

Laçiani: Sigurisht nuk kishte si ndodhte ndryshe me një gjigande si puna jote se ndryshe nuk të lë me ra në tokë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg