“E përjetuar me lot”, Stresi publikon një pjesë të këngës dedikuar Klodian Rashës 0 25

Stresi ka qenë ndër të parët nga personazhet e njohur që doli në mbështetje të protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Madje reperi është shpallur në kërkim nga policia për shkak se organizoi protestën si mik i të ndjerit. Ndërkohë sot Stresi nuk ka qenë i pranishëm në protestë, por ka ndarë një pjesë kënge që i ka prekur të gjithë.

Reperi ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë një këngë të re, e cila është shumë aktuale me situatën për Klodian Rashën. Producenti Edlir Begolli nuk ka mundur t’i rezistojë tekstit prekës dhe e ka ndarë me të gjithë. Më pas Stresi e ka ripostuar në adresën e tij.

“Është zëri i nanës që qan ku e ka djalin e vet. Ajo nuk flen ku me dit se sa netë, del te dera veç e pret”, shprehet Sresi në këngën në fjalë.

Ai tregon se këtë projekt e ka përjetuar me lot dhe se do të vijë në bashkëpunim me një artist tjetër, por nuk e ka zbuluar se më kë. Nuk dihet as se kur kënga do të pblikohet, por duket se Stresi ia dedikon Klodianit dhe familjes së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sara duket shumë në formë pas lindjes, por Ledri ka diçka për t’i thënë: Mami… 0 7

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze një muaj më parë. Ata të dy e ndanë menjëherë në rrjetet sociale emocionin e të qënit prindër për herë të parë dhe nuk hezituan ta prezantojnë Poem Blu me të gjithë që ditën e parë të lindjes.

Ndërkohë ata aktualisht vazhdojnë të jenë në Gjermani aty ku erdhi në jetë edhe vogëlushja. Sara ka postuar për herë të parë një foto pas lindjes, veshur me një kostum sportiv të bardhë dhe duket perfekte.

Ajo ka marrë shumë komente dhe komplimenta nga fansa e miq të saj, ndërsa në sy na bie edhe një koment i Ledrit i cili e quan: “Mami gangsta”.

emir.png

Tani u kuptua gjithçka! Fero dhe Morena konfirmojnë atë që të gjithë po prisnim prej kohësh 0 8

Në dhjetor Fero u rikthye sërish në Instagram pas një mungese të gjatë. E para që nxitoi t’i uronte rikthimin reperit ishte Morena Taraku.


“Mirë se u riktheve vëlla”, i komentoi këngëtarja reperit.

Ky koment tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe më pas u zbulua se nuk ishte fare i rastësishëm. U tha se Morena dhe Fero do të sillnin një bashkëpunim me njëri-tjetrin, por nuk u dha asnjë detaj më tepër. Ndërkohë këtë gjë e kanë konfirmuar sot edhe vetë këngëtarët.

Ata kanë publikuar në Instagram foto në të cilat shfaqen të veshur “matchy-matchy”. Morena shihet e veshur me një kostum në ngjyrë portokalli e po ashtu edhe Fero. Ata nuk kanë dhënë asnjë detaj, ndëkohë që Morena i ka komentuar Feros në postim: “Dhe…”, shoqëruar pas me emojin e një bombe. Siç duket ky bashkëpunim do të jetë shumë i fortë dhe tani thjesht do të na duhet të presim për të mësuar të tjera detaje.

Kujtojmë se sot Fero paralajmëroi edhe një bashkëpunim tjetër. Ai ndau me ndjekësit një foto në Instagram, duke i informuar se po sjell një këngë me reperin E7. Ndërkohë disa javë më parë u raportua se Genta Ismaili dhe reperi Fero po sjellin një duet dhe nuk dimë ç’të presim nga ky kombinim. Ata kanë realizuar edhe klipin e këngës dhe është thjesht çështje kohe që bashkëpunimi i tyre të publikohet./iconstyle