E patë? Biznesmeni seksi, Saimiri i ‘Love Story’ me një veshje që kushton sa një shtëpi! 0 70

Saimiri i ‘Love Story’ ka treguar se ka bizneset e tij në Gjermani dhe bën një jetë shumë luksoze.
Por veshjet e tij kapin një shifër marramendëse madje mund të themi që kushtojnë sa një shtëpi.

Por nëse jeni kurioz të dini sa kushton një veshje e tij, këtë e ka analizuar faqja ‘Shqipe Closet’ në Instagram.

Konkretish në puntatën e fundit veshja e tij përfshi edhe aksesorët ka kushtuar plot 53 mijë e 370 euro.

Konkretisht ai mban veshur një xhaketë blazer të kuqe me kuadrata që kushton plot 5070 euro, ora është e markës Breguet 39 mijë euro, këpucët Stefano Ricci 6500 euro, si dhe rripi I markës Zilli 2800 euro.

saimiri-1.jpg

saimiri1-1.jpg

saimiri2-1.jpg

saimiri22.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.