E mbani mend? Jo vetëm në ‘Përputhen’, zbulohet në cilin program televiziv tjetër e kemi parë Tean! 0 23

Tea Trifoni është një nga vajzat më të pëlqyera e më të komentuara në sezonin e dytë të ‘Përputhen’. Deri më tani ajo cilësohet si një vajzat ‘më të preferuara të publikut’, pasi vlerësohet si një vajzë e qetë, e ëmbël dhe inteligjente.

Por kjo nuk është hera e parë që ne e shohim Tean në televizionet shqiptare. Ndoshta nuk e dinit, por Tea ka qenë një prej postierëve të rubrikës ‘Kam një mesazh për ty’ në ‘E diela shqiptare’.

Kujtojmë që Tea doli nga emisioni e përputhur me Andin, por më pas u zbulua se ajo po jetonte një romancë me ish-konkurrentin, Beartin.

Mirëpo tashmë jeta e saj sentimentale ka marrë tjetër rrjedhë, pasi ajo është ndarë me Beartin dhe ndarja e tyre është komentuar gjerësisht në rrjet.

640-0-5f8b1608a69e2.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.