E lidhur me këngëtarin e njohur ndërkombëtar?! Era Istrefi i thotë të gjitha me këtë VEPRIM, ja ”i dashuri” i saj! 0 58

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi herë pas here ndan momente nga përditshmëria e saj me fansat në Instagram. Së fundmi, ajo iu bashku sfidës “Post a pic of”, teksa ndau me ndjekësit fotografi nga momente të ndryshme të jetës.

Një nga ndjekësit i kërkoi këngëtares një fotografi me të dashurin e saj.

Era, duket se e mori me sportivitet dëshirën dhe kuriozitetin e ndjekësit , dhe publikoi një foto teksa pozonte me disa para në dorë.

“Jam e martuar me paratë”, shkroi këngëtarja krahas fotos.

voio.jpg

 

Kujtojmë që Era është përfolur për një lidhje me Julian Perreta, mirëpo në mënyrë indirekte Era sapo tregoi që është single.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.