E ”kryqëzuan” dhe s’i lanë gjë pa thënë pasi puthi Anën në emision, reagon Atdheu: Për të gjithë ata që… 0 98

Në edicionin e parë të “Përputhen Prime” që u bë ditën e djeshme, ndër shumë debate e diskutime, ndodhi dhe një e papritur që nuk ishte parashikuar.

Edhe pse Ana Lleshit iu komunikua në studio nga moderatorja Bora Zemani vendimi i stafit e regjisë së emisionit që për shkak të thyerjes së dy rregullave kryesore të përjashtohej nga “Përputhen”, Ana e priti e qetë vendimin për të.

Ajo madje e kishte kërkuar edhe vetë përjashtimin nga emisioni, duke qenë se ndodhet ende në një proces gjyqësor me ish-konkurentin tjetër të “Përputhen”, Arjon Lulin.

E pyetur nga moderatorja se mos kishte ndonjë pishman të mbetur nga emisioni, Ana deklaroi se i erdhi keq që nuk mund të vazhdonte më njohjen me konkurentin nga Kosova, Atdhe Xharavinën, me të cilën kishte bërë dy takime, njëri prej të cilëve nuk u transmetua për publikun.

Ana e “parë” i kërkoi Atdheut që të shkonte ta puthte. Sakaq nuk ka vonuar as reagimi i 27-vjeçarit, i cili pas kërkesës së Anës e puthi në buzë këtë të fundit dhe pasi e përqafoi folën edhe diçka në veshët e njëri-tjetrit fjalë të cilët nuk u arritën që të dëgjoheshin në sallë nga pjesëmarrësit e tjerë dhe publiku.

Ndërkohë gjesti është komentuar e kritikuar goxha shumë edhe në rrjetet sociale, duke bërë që djaloshi nga Gjakova të reagojë.

Atdheu zgjodhi në mesazh komplimentues nga një ndjekëse e tij për t’iu përgjigjur fansave duke u shprehur:

“Për të gjithë ata meshkuj dhe gra të frustruara nga një puthje lamtumire dhe mbështetje për Anën. Qetësohuni, jeta është e bukur kur veprimet tona të sinqerta e bëjnë atë më interesante”, ka shkruar 27-vjeçari.

anen.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.