E kritikojnë për këtë detaj te Poem Blu, Sara Hoxha i’u kthehet publikisht: Pse duhet të mendoni vetëm… 0 31

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë treguar dorëlëshuar dhe kanë ndarë shpeshherë fotografi me vajzën e tyre, Poem Blu që erdhi në jetë në dhjetor të vitit të kaluar. Tashmë, vogëlushja është kthyer në bebushin më të famshëm të Instagramit, për shkak se mami Sara ndan fotografi me të voglën e saj.

Mirëpo, fakti që Sara ndan gjithçka në rrjete sociale për të bijën, nuk është pritur mirë nga disa ndjekës. Së fundmi, Sara ka marrë pjesë në një seancë joga, ku ka marrë me vete dhe vogëlushen e saj, por ndjekësit kanë vënë re një detaj, ndaj të cilit ka reaguar dhe vetë ajo.

“Krejt mirë, po biberoni mashtrues i bebes në parket. Ndërsa në foton tjetër, në gojën e bebes.”, i ka shkruar një ndjekës, ndaj të cilit Sara t’i përgjigjet publikisht.

“O njerëz të mirë! Po pse duhet të mendoni gjithmonë mbrapsht? Pse nuk mendoni që njëherë e ka pas në gojë dhe pastaj i ka rënë? Mendoni ndonjëherë parç o njerëz të mirë, se më mirë i bëni dhe vetes, jo vetëm mua.”

hat.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg