E harroi miliarderin?! Rihanna lidhet me reperin e famshëm që e ka patur prej vitesh mik! 0 57

Këngëtarja e famshme, Rihanna, nuk është më single. Pas ndarjes nga miliarderi Hassan Jameel në muajin janar, këngëtarja është hedhur në krahët e shokut të saj prej shumë kohësh, reperit A$AP Rocky.

Mediat e huaja shkruajnë se çifti është parë duke darkuar me miqtë në Beatrice Inn në New York gjatë fundjavës. Reperi dhe Riri ndezën thashethemet se ishin në romancë, që kur këngëtarja i dha fund lidhjes tre vjeçare me Jameel.

A$AP Rocky dhe Rihanna janë miq prej disa kohësh. Reperi ishte pjesë e turneut të saj botëror Diamonds World Tour në vitin 2013. Gjithashtu u shfaq në këngën “Cockiness” të yllit 32-vjeçar.

Madje dyshja u panë së bashku edhe në eventin e modës të Louis Vuitton në Paris në 2018.

Reperi ka qenë në një lidhje për femra të njohura si Kendall Jenner në vitin 2017 dhe modelen braziliane Daiane Sodre vitin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.