E fshiu shpejt! Dikur e puthi vetë në buzë, sot Fation Kuqari SHPËRTHEN kundër Sindit: ‘Booo … do thyej TV, shumë …’ 0 53

Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte t’i kërkonte falje Julit për debatin e “vajit të Borshit”, produksionit dhe publikut.

Mirëpo, pasi u rikthye në emision, Sindi u vendos përballë Julianit dhe nuk vendosi t’i kërkojë falje, por t’i kërkojë llogari për batutën e tij.

Debatin e tyre e ka ndjekur edhe ish-konkurrenti Fation Kuqari, i cili s’ka duruar dot më gjatë dhe ka dhënë komentin e tij nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ai ka publikuar një foto të Sindit, të cilës i ka vendosur një emoji të madh në fytyrë, teksa shkruan se ajo i duket njeriu më antipatik dhe i vjen të thyejë televizorin kur e sheh.

“Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike.”- shkruan ai.

111111.jpg

Ndërkohë, s’ka ende asnjë reagim nga Sindi në rrjete sociale.

Kujtojmë se Sindi edhe Fationi të ftuar në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën patën edhe një puthje në buzë teksa luanin lojën e letrës, që më saktë Fationi lëshoi letrën dhe puthi Sindin.

puthja_sindi_fation.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.

Atdheu doli çift me Sarën nga Për’puthen, Ana Kauri bën reagimin e papritur: E bëri dhe… 0 4

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj kanë habitur të gjithë me veprimin e mbrëmshëm. Pasi ishte deklaruar vetëm për Geljanin, Sara ditët e fundit është parë vazhdimisht në shoqëri të Atdheut dhe dukeshin shumë të afërt.

Por, në puntantën e mbrëmshme, Sara vendosi që të largohej nga emisioni bashkë me Atdheun, si çift.

Lidhur me këtë reagoi edhe ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, e cila komentoi në faqen e “Përputhen”, duke shkruar “E beri dhe kte @atdhe_xharavina ?”.

anaa.png