E akuzojnë PSE përdor filtra, Ana Kauri hap sfidën! Shihni si duket pa pikë filtri në fytyrë! 0 28

Ana Kauri është një nga vajzat më të bukura që ka marrë pjesë në “Për’puthen”. E reja nga Berati është treguar gjithashtu e hapur për ndërhyrjet estetike që ka bërë, në buzë, hundë e së fundmi dhëmbët.

Megithatë ndjekësit në Instagram e kanë kritikuar shpesh ish-konkurrenten e programit të dashuri për filtrat që përdor në rrjetin social.

Ana ka postuar dje një video ku bënte një “make-up tutorial” sërish me efekte të Instastoryt dhe fansat e kanë “kryqëzuar” sërish.

Duke marrë shkasë nga kjo, bukuroshja brune ka hapur një sfidë.

“Meqenëse disa prej jush po më thonë Ana pse ke vendosur filtër te make-up tutorial që ke bërë, unë do ju sugjeroja të gjithëve që të futemi në një sfidë: Të postojmë foto pa asnjë lloj filtri në story,” ka thënë ajo përmes një videoje.

E ndërkohë që ndjekësit e kanë pranuar sfidën dhe Ana ka ndarë foto të tyre në story, nuk ka munguar as një foto e saj gjithashtu pa pikë filtri.

Ajo ka postuar një foto në makinë ku shfaqet më natyrale se kurrë, dhe duhet të theksojmë se duket mahnitëse!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 8

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 9

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al