Don Phenom baba për herë të parë, por kush është partnerja e tij? [FOTO] 0 93

Don Phenom dhe partnerja e tij po bëhen prindër për herë të parë! Këtë lajm e ka konfirmuar vetë partnerja bukuroshe e reperit, Anxhi Dema. Nëpërmjet një fotoje me barkun e rrumbullakosur në Instagram, ajo ka treguar se është në pritje të ëmbël të një bebushi. Anxhi ka pozuar përpara pasqyrës dhe duket se po shkon drejt muajve të fundit të shtatzënisë.

“Shtatzëninë tjetër dua të jem babai. E lodhur”- shkruan ajo krahas pozës, duke treguar gjithashtu se fëmija pritet të vijë në jetë në vitin 2021.

acb.jpeg

 

Në foton e saj kanë vërshuar komentet e urimit, ndërsa Don Phenom ende nuk ka folur publikisht për këtë lajm të bukur, shkruan iconstyle. Lidhja e çiftit u zbulua në shtator të vitit që lamë pas, ndërsa në muajin prill të këtij viti Anxhi konfirmoi në rrjete sociale lidhjen me Don Phenom, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.

anb.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.