Dojna Mema konfirmon lidhjen me muzikantin e njohur, madje çifti ka nisur bashkëjetesën! 0 113

Prej muajsh tashmë flitet lidhja e moderatores Dojna Mema me Muzikantin Vlashent Sata por ende nuk është konfirmuar zyrtarisht nga ana e të dyve. Edhe pse “copëzat” e postuara në rrjetet sociale na kanë drejtuar tek bindja se dyshja janë në një lidhje, mesa duket ata vetë po presin rastin e përshtatshëm për ta konfirmuar zyrtarisht.

Megjithatë ditën e sotme Dojna ka postuar në story në instagram detajin që konfirmon këtë lidhje të diskutuar prej kohësh.

Në foton e parë ka shkruar: “Kur ndërron shtëpi një muzikant”

cdbc28b0-858c-425d-b338-66b47073986c.jpg

Ndërsa tek e dyta: “Më shumë ka partitura kjo shtëpi sesa enë kuzhine”

Prej disa muajsh Vlashent Sata ka lënë Parisin për të qëndruar në Tiranë e mesa duket dyshja ka vendosur të jetojnë së bashku. /News31

632aea74-2aea-45fd-8c88-5c78457c28a4.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg