Do të shkoje si e ftuar?”, Pas thumbave, Bieta Sulo i përgjigjet të gjitha pyetjeve për Rudina Magjistarin 0 22

Moderatorja Bieta Sulo dhe partneri i saj Alban Dudushi, ishin të ftuarit e radhës në emisionin e Romeo dhe Donald Veshajt, “Binjakët Show”.

Gjatë intervistës në studio, Bieta s’mund t’i shpëtonte edhe pyetjeve për konkurrenten e saj në ekran, moderatoren Rudina Magjistari.

Prej kohësh, Bieta dhe Rudina “po përplasen kokë më kokë” me emisonet e tyre të pasdites, të transmetuara në të njëjtën kohë në televizione të ndryshme.

E pyetur “Të ka ftuar ndonjëherë Rudina në emision?”, Bieta iu përgjigj fillimisht: “Cila Rudinë, se janë disa?”

“Asnjëherë”- tha ajo, duke sqaruar se përveç të gjithash, e ka të pamundur të lëvizë sepse është në transmetim live çdo pasdite, nga e hëna në të premte.

E pyetur se cili emision ka më shumë shikueshmëri sipas saj, Bieta u përgjigj:

“Në kuptimin sasior të viteve që ka në treg, është “Takimi” i Rudinës. Të them të dhënat e Youtube-it? Trefish për “Ftesë në 5”- është shprehur Bieta.

Rikujtojmë se në fillim të sezonit televiziv të një viti më parë, Rudina Magjistari u shpreh se emisioni i saj i pasdites kishte sjellë një risi dhe ishte pëlqyer e kopjuar nga shumë të tjerë. Megjithatë, moderatorja shprehej se emisioni i saj vazhdonte të ruante origjinalitetin dhe të ndiqej po njësoj nga teleshikuesit.

Gjithashtu edhe Bieta iu përgjigj këtij “thumbi” asokohe, duke publikuar një foto ku tregonte se look-u i saj ishte më i pëlqyer se ai i Rudinës, pas një sondazhi të një faqeje online./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Si u ribashkuan Mozzik me Loredanën? Postimi i fundit i reperit i tregon të gjitha 0 11

Mozzik u shpreh disa javë më parë se nuk është ribashkuar me Loredanën dhe se nuk do të kishte turp ta pranonte nëse do të ishte e kundërta.

Nuk ka diçka që duhet fshehur. Nëse do kishte pasur diçka unë nuk do kisha pasur turp të thosha jemi bashkuar, sepse nuk mbahet sekret”, u shpreh reperi në fillim të këtij viti në një intervistë për “Prive”.

Mirëpo pjesa e fundit e dokumentarit të Loredanës na tregoi komplet të kundërtën. Në një sekuncë të dokumentarit ata shfaqeshin bashkë në një poligon duke qëlluar me armë e dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Gjithashtu Loredana shkëputi vetëm këtë pjesë dhe e publikuoi në “Instagram”-in e saj. Madje Mozzik pranoi se mund të rikthehet sërish në të ardhmen për të jetuar me Loredanën në Zvicër.

Pas dokumentrait, Mozzik publikoi në Insagram dy çiftet e famshëm, Bonnie & Clyde dhe Romeo & Juliet, me të cilët ka identifikuar marrëdhënien e tij të dashurisë me Loredanën.

Sigurisht që gjithë këto shenja i ka çuar fansat të mendojnë se në fakt ata të dy janë ribashuar, por thjesht ju duhet akoma më shumë kohë për ta pranuar me gojën plot publikisht.

Mirëpo çfarë i bëri ata të riktheheshin me njëri-tjetrin dhe të linin pas të shkuarën? Mozzik ka publikuar në Instagram një shprehje, që hapur tregon se si u ribashkuan ata dhe e bën akoma më të fortë lidhjen e tyre.

Marrëdhëniet bëhen më të forta kur të dy njerëzit janë të gatshëm të kuptojnë gabimet dhe të falin njëri-tjetrin”, thuhet në shprehjen që ka shpërndarë Mozzik.

Kujtojmë se pas ndarjes së tyre të bujshme, Mozzik dhe Loredana, folën publikisht kundër njëri-tjetrit. Megjithatë ata i kanë lënë tashmë të gjitha në të shkuarën, për t’i dhënjë një shans të dytë njëri-tjetrit dhe për t’ja nisur nga e para./iconstyle

Flirt me Diletta Leotta? Ja si përgjigjet aktori turk Can Yaman 0 10

Diletta Leotta është në një histori dashurie me aktorin turk Can Yaman? E ka kaluar vitin e ri me të apo me Zlatan Ibrahimoviç? Teksa thashethemet vazhdojnë aktori turk ndjehet i lodhur nga pyetjet e fansave që duan të dinë më shumë dhe në rrjetet sociale ai përgjigjet: ‘Janë punët e mia. Pikë’, duke shtuar edhe një emoi që i thotë atyre të heshtin. Më pas ai i bllokon komentet Në Instagram dhe largohet nga TWitter. Mesazhi është i qartë.

Can Yaman është lodhur duke dëgjuar të flitet për jetën e tij private dhe kërkon ta vlerësojnë për punën e tij. Fansat vazhdojnë të replikojnë me të e komentojnë: Për ne je do mbetesh njeriu i dikurshëm… personi special me të cilin jemi dashuruar, ai njeri me zemër të madhe që bën gjithçka për njerëzit që kanë nevojë.

Jeta private është e jotja dhe e tillë duhet të mbetet’, vazhdojnë fansat e tij. Aktori turk është bërë i famshëm në Itali me serialin televiziv Bitter Sweet./balkanweb