Ditë zie! Robert Berisha humb personin më të shtrenjtë të familjes 0 18

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka humbur sot një prej personave më të shtrenjtë të jetës së tij.

Në llogarinë e tij në Instagram, Roberti e ka dhënë vetë lajmin e hidhur se mamaja e tij, Teuta, është ndarë nga jeta.

Këngëtari ka publikuar një fotografi me të ëmën, krahas së cilës zgjedh të mos shkruajë shumë fjalë dhe ta mbajë për vete pikëllimin e madh.

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum,po e la me kaq ”

Në fakt, Roberti ka treguar më herët se mamaja e tij Teuta po luftonte prej kohësh me një sëmundje të rëndë.

Madje, që para se të lindte vajza e tij, Renee, e ëma i ishte nënshtruar kimioterapisë ndërsa këngëtari lutej që gjithçka të shkonte mirë dhe ai ta kishte për shumë vite pranë mamanë e tij.

Fatkeqësisht, ajo ka ndërruar sot jetë ndërsa ne i shprehim ngushëllimet tona të sinqerta familjes së tyre!/iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tea kapet mat duke dale nga hoteli me ish konkurrentin e Perputhen 0 25

Tea e Perputhen eshte kthyer ne nje nder njerezit me te perfolur. Lidhja me Andin e beri publikun te fiksohej me teper pas tyre si cift.

Por surpriza vjen pikerisht diten qe Andi ka vendosur ti propozoje Teas, nga disa foto te publikuara nga Shqipja.

Tea shihet duke dale nga hotel Colosseu me Beartin, djalin nga Kosova i cili vendosi te linte ne mes emisionin. Shqipen nuk e beson njeri por mesa duket ajo nuk genjen

Ajo c’ka na beri te mendojme se jane pikerisht ata, jane xhupat dhe palltot me te cilat konkurrentet kane postuar edhe foto me vete.

E ofendoi konkurrenten për shkak të moshës, publiku dhe aktori i “Portokalli”-së i kthehen kundër Albi Nakos 0 18

Ditën e sotme në programin “Just Dance” konkurroi një 40-vjeçare, që i habiti të gjithë me energjinë e saj. Mirëpo perfromanca e saj nuk i pëlqeu shumë anëtarit të jurisë, Albi Nako, i cili i tha konkurrentes që më mirë do të ishte të martohej e të bënte fëmijë.

Komplimente, por unë mendoj se të garosh me këta të rinj, pa përjashtuar gjithë energjinë tënde mendoj që je në një moshë më mirë martohu dhe bëj fëmijë se sa të vazhdosh”, u shpreh Albi.

Ky koment nuk është pritur fare mirë nga publiku, që i është kthyer kundër koreografit të njohur. Shumë njerëz i janë revoltuar me të, duke u shprehur se ai nuk ka asnjë lloj të drejte të ofendojë një person për shkak të moshës.

“S’ka askush të drejtë të ofendojë, le të jetë edhe 70 vjeçe tjetra. Trego respekt se je dhe profesionist”, ka komentuar dikush.

Ndërsa një tjetër shkruan: “Të të ofendoj tjetri në këtë pikë. O injorant nuk je për atë karrige, çohu ik në shtëpi”. Të tjerë e kanë konsideruar këtë koment të Albit edhe si bullizëm e për këtë asye ka reaguar edhe aktori i “Portokalli”-së, Aleks Seitaj.

“Duke shprehur gjithmonë mendimin tim personal. Marr shkas nga x program televiziv. Mosha nuk ka të bëjë fare me mundësinë për të ëndërruar, kërcyer, kënduar apo perfromuar. Fakti që je grua nuk do të thotë që duhet të mbyllesh në shtëpi, të gjesh burrë dhe të lash tapetet. Dhe nuk ka asnjë aktor, këngëtarë, balerinë, superstar apo lesh me qime, që të të tregojë se si ti duhet ta jetosh jetën, se si duhet të ëndërrosh. Mundësisht edhe 100 vjeç, ndiq ëndrrën tënde”, shkruan Aleksi.