Dikur tha se nuk do ta luante kurrë muzikën e Mozzik, por tani Dj Sardi habit me VEPRIMIN e tij! 0 44

Në muajin gusht i ftuar në një intervistë Dj Sardi bëri edhe një deklaratë që habiti jo pak publikun shqiptar.

Pyetjes se cila do të ishte kënga apo këngëtari që s’do të pranonte kurrë të luante gjatë punës së tij si Dj, Sardi tha vetëm një emër: Mozzik.

Ai nuk e shpjegoi më tej arsyen pse nuk preferon të luajë këngët e një prej reperëve më të njohur të momentit, duke na lënë të gjithëve kuriozë.

Madje, Sardi u shpreh se nuk do të luante këngët e tij as nëse do t’ia kërkonte dashuria e tij e jetës, vajza bukuroshe bjonde të cilën na e prezantoi së fundmi në një postim në InstaStory.

Mirëpo sot ai na ka habitur të gjithëve me përgjigjen e tij në “After party-n” e Luana Vjollcës ku i pyetur se kë do zgjidhte mes Getinjos dhe Mozzik, ai zgjodhi këtë të fundit.

Dukshëm, Sardi nuk deshi të bënte rolin e “diplomatit” duke mos dhënë asnjë përgjigje. Në pyetjet paraardhëse kur u pyet rreth “Ronela Hajatit dhe Dafina Zeqirit” dhe “Jonida Vokshit dhe Nevina Shtyllës”, ai nuk bëri asnjë zgjidhje.

Ndryshe veproi me Mozzik! Të jetë penduar vallë?

https://youtu.be/buxGah0UkIM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ardian Bujupi përfundon në spital dhe ka një mesazh për të gjithë 0 5

Gjatë muajve të parë të këtij viti, Ardian Bujupi ka qenë një nga këngëtarët më aktivë. Ai ka publikuar deri më tani 3 projekte dhe ka paralajmëruar se për pak ditë do të lançojë këngën e re “Baila Morena” në bashkëpunim me Ivi Cruz. Mirëpo ndërkohë që të gjithë fansat po presin me padurim këtë projekt të ri, Ardiani ka kaluar një situatë të sikletshme.

Së fundmi këngëtari ka zbuluar se ka përfunduar në spital. Ai ka publikuar një foto duke marrë një serum dhe në njërën prej tyre ka shkruar: “Overdozë”. Pasi gjendja e tij është përmirësuar, këngëtari ka publikuar një foto të tij, në të cilën duket paksa i lodhur në fytyrë. Megjithatë, ai ka dhënë mesazhin se nuk ka gjë që e ndal, madje as problemet shëndetësore.

I urrej spitalet. Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”, ka shkruar Ardiani përkrah fotove nga spitali.

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.