Dashur ose padashur, Kate dhe William thyen rregullat anti-Covid! 0 37

Princi William dhe partnerja e tij Kate Middleton, janë akuzuar se kanë thyer rregullat anti-Covid, pas takimit me Princin Edward dhe familjen e tij në Sandringham.

Cifti mbretërorsë bashku me fëmijët e tyre, Princin George, Princeshën Charlotte dhe Princin Louis, kanë takuar xhaxhain e princit, gruan e tij Sophie dhe fëmijët e tyre Lady Louise Windsor dhe James Viscount Severn.

Këto dy familje dolën veçmas për të shëtitur në pyll, pa planifikuar të takoheshin.

Megjithatë, ata u takuan dhe biseduan së bashku, duke formuar një grup prej 9 vetash në një kohë që grumbullimet janë të ndaluara.

Ata u përpoqën të ruanin distancën me njëri-tjetrin, por nuk i shpëtuan akuzave.

Një person e fotografoi nga larg familjen mbretërore, ndërsa fotoja e tyre po bën tashmë xhiron e rrjetit.

Burime pranë Pallatit Kensington kanë thënë se Princi William e ka kaluar koronavirusin që në muajin prill.

Duka nuk ka dashur ta bëjë lajmin publik, sepse sipas tij ka pasur gjëra shumë të më rëndësishme që po ndodhnin dhe nuk donte të shqetësonte askënd. Ndërkohë edhe babai i tij, Princi Charles u infektua me Covid-19 në muajin mars dhe deklaroi se e kishte kaluar me simptoma të lehta në shtëpi./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 9

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.